Marcin Trzciński vs. Adam Tomasik na KSW 68!

Poznaliśmy walkę, która otworzy kartę walk KSW 68!

Organizacja KSW ogłosiła starcie otwierające galę KSW 68. Będzie to pojedynek zakontraktowany w kategorii półciężkiej, w którym Marcin Trzciński (1-1) podejmie Adama Tomasika (5-1).

Marcin Trzciński pierwszy zawodowy pojedynek stoczył w 2019 roku. Pokonał wtedy Roberta Izydorka (2-3). Następny występ w klatce zaliczył prawie 2 lata później. Miało to miejsce na gali KSW 63, gdzie przegrał przez poddanie z Damianem Piwowarczykiem (5-0).

Adam Tomasik zawodowe starty rozpoczął w 2017. Początkowo był związany z organizacją Carpathian Warriors, gdzie zdobył tytuł mistrzowski pokonując Ivana Semenova (1-1). Następne starcie stoczył dopiero dwa lata później. Wystąpił na gali Babilon MMA 22, gdzie pokonał Dawida Kobierę (2-3). Po tej walce dostał szansę zawalczenia dla KSW. Na gali z numerem 64 musiał uznać wyższość Oumara Sy (6-0).

Źródło: Facebook/ KSW

Przeczytaj też: Marcin Łazarz wystąpi na gali Oktagon Prime 5!