Fot. Twitter/ KSW

Rafał Kijańczuk vs. Yann Kouadja na KSW 68!

Pojedynek zakontraktowany jest w limicie kategorii półciężkiej!

Organizacja KSW ogłosiła kolejne starcie, które zobaczymy na gali z numerem 68. Będzie to pojedynek zakontraktowany w kategorii półciężkiej, w którym Rafał Kijańczuk (10-4) podejmie Yanna Kouadje (8-4).

Rafał Kijańczuk to zawodnik, który zawodową karierę rozpoczął w 2018 roku. Swoją przygodę z MMA rozpoczął od serii 7 zwycięstw z rzędu w trakcie której pokonał m.in. Ibrahima Sagova (5-3), czy Gigę Kukhalashviliego (12-6). W swoim ósmym zawodowym pojedynku dostał szansę zawalczenia o pas mistrzowski organizacji M-1 Global, jednak musiał uznać wyższość Khadisa Ibragimova (12-4). Po tym pojedynku trafił do organizacji FEN, gdzie jednak nie poradził sobie najlepiej, gdyż osiągnął tam rekord 1-3. Swój ostatni pojedynek stoczył na gali Madness Cage Fighting 7, gdzie pokonał Felixa Polianidisa (6-6).

Yann Kouadja zawodową karierę rozpoczął w 2012 roku. Niemal wszystkie swoje zawodowe pojedynki stoczył w organizacji 100% Fight. Do tej pory nie zanotował żadnego wartościowego zwycięstwa. Swoją ostatnią walkę stoczył w październiku ubiegłego roku, kiedy to pokonał Karrara Hammodiego (4-6).

Źródło: Twitter/ KSW

Przeczytaj też: FEN 39: Brazylijski Król Skończeń kolejnym rywalem Bryczka

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.