Maciej Kawulski
Zdjęcie: facebook.com/maciej.kawulski

„Jeżeli będą papiery na taką walkę…” – Kawulski o Khalidov vs Pudzianowski

Współwłaściciel KSW nie ukrywa, że organizacja myśli o zestawieniu Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim.

W jednym z najnowszych wywiadów Maciej Kawulski wyjaśnił dlaczego na KSW 70 dojdzie do walki Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą. Wspomniał też o planach na zestawienie Pudziana z Khalidovem.

– Wydaje mi się, że walka Mamed vs. Pudzian jest równie interesująca. A ze względu na fakt, że Mamed jest w tych sportowych rozgrywkach, rankingach jeszcze wyżej, jeszcze cały czas w samym czubie, to pewnie ta walka mogłaby zadowolić jeszcze więcej ludzi. Jeżeli będą papiery na taką walkę, to będziemy starali się do niej doprowadzić. Ale sami rozumiemy, że jest ogromy challenge przed Mariuszem Pudzianowskim. Jedyna możliwość, żeby do takiej walki (z Mamedem) doszło, to przynajmniej świetna, wyrównana walka. Na pewnym etapie wynik walki ma mniejsze znaczenie, ale to musi być coś, co porwie Atlas Arenę w Łodzi. I jeżeli taka walka się odbędzie, to z pewnością potencjał na walkę Mamed vs. Pudzian nie zostanie zakopany – stwierdził Kawulski.

– Przede wszystkim zadecydowało to, że Mamed jest teraz w domu. Jest w roztrenowaniu, jest po ciężkim nokaucie, jest po operacji twarzy i wydaje mi się, że to jeszcze jest nie czas na jego powrót, chociaż on twierdzi inaczej. Ale to jest Mamed, on jest zawsze gotowy i teraz jak do niego dzwonię, on jest w tym momencie u siebie w domu, to jak odbiera telefon, to jest albo na siłowni, albo na bieżni, albo z kimś właśnie sparuje. Wydaje się więc, że wszystko jest u niego ok i bardzo się cieszę, że niebawem Mamed powróci i będzie cieszył fanów – dodał.

Zobacz materiał:

Przeczytaj też: “Do bydlaka, który ukradł mi samochód” – Jan Błachowicz prosi o pomoc w odnalezieniu auta!

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.