Oficjalnie: Brodnicka vs Kamiszka na High League 3

Federacja High League ogłosiła dziś hitową walkę kobiet na czerwcową galę. Pięściarska mistrzyni świata Ewa Brodnicka w swojej drugiej walce w formule MMA zmierzy się z Kamilą ,,Kamiszką” Wybrańczyk

Ewa Brodnicka swój debiut we freak fightowej federacji odbyła podczas pierwszej gali. Musiała jednak uznać wyższość byłej mistrzyni FAME MMA Anieli ,,Lil Mastii” Bogusz.

Dla narzeczonej Artura Szpilki będzie to z kolei czwarty pojedynek w oktagonie. Dotychczas stoczyła ona trzy walki w federacji FAME MMA. Wygrała z Kamilą ,,Zusje” Smogulecką. W pozostałych zestawieniach (z Martą ,,Linkimaster” Linkiewicz oraz Anną ,,IFBB” Andrzejewską) wychodziła z oktagonu jako pokonana.

Konflik Brodnickej z Kamilą Wybrańczyk rozpoczął się w grudniu 2021 roku, podczas gali GROMDA 7. Między paniami doszło do zza kulisowej przepychanki, która przerodziła się w awanturę.

Sytuację tą wykorzystała federacja High League, która doprowadziła do spotkania obu zawodniczek w oktagonie i zapowiedziała już drugą walkę kobiet na obywającą się 4 czerwca galę.

HIGH LEAGUE 3 – karta walk

  • Main Event: Alberto „Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert „Robur WK” Orzechowski vs Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Kamila ,,Zusje” Smogulecka
  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa „Kleo” Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk

Termin i miejsce gali: 4 czerwca 2022,  Ergo Arena Gdańsk/Sopot

Kategorie
High League

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.