Jędrzejczyk
Zdjęcie: facebook.com/joanna.jedrzejczyk

Jędrzejczyk vs Zhang na 5 rund? „Zdecydowanie możemy o tym jeszcze porozmawiać”

Gala UFC 275 coraz bliżej, ale nie jest wykluczona jeszcze jedna, kluczowa zmiana w rozpisce.

Chodzi mianowicie o czas walki Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang. Już w mediach przewijała się kwestia możliwości pojedynku na dystansie pięciu rund. Temat powrócił w rozmowie „JJ” z MMA Fighting.

To 33 procent więcej czasu w oktagonie. Zdecydowanie możemy o tym jeszcze porozmawiać. Ja mogę i chcę rywalizować przez pięć odsłon. Zobaczymy, jak zapatruje się na to UFC i sama Weili. Miesiąc temu w ogóle nie chciała się ze mną mierzyć, a teraz jesteśmy zestawione. Zmieniasz jednak cały trening – trochę inaczej sparujesz, wkładasz w to więcej pracy. Spędzimy też więcej czasu w oktagonie, narażając nasze zdrowie, a nawet życie. Więc wtedy zdecydowanie musimy trochę więcej zarobić – podkreśliła była mistrzyni.

Propozycja Polki może być o tyle trudna do zrealizowania, iż na 12 czerwca zaplanowano także inne walki mistrzowskie. Glover Teixeira zawalczy z Jirim Prochazką o mistrzostwo wagi półciężkiej, natomiast Valentina Shevchenko postawi na szali mistrzostwo wagi muszej w konfrontacji z Talią Santos.

Przeczytaj też: Janek Błachowicz wygrywa przez kontuzję kolana Rakicia! (wideo)

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.