Fot. Instagram/kawul_ksw

Marcin Różalski wraca do KSW!

Wielki powrót stał się faktem!

Były mistrz organizacji KSW Marcin Różalski (7-4) powraca do organizacji KSW. Taką informację podał współwłaściciel polskiej organizacji Maciej Kawulski.

„Bardzo Długo czekaliśmy na ten powrót i debiut więc teraz czas aby weteran i debiutant zasłużyli swoimi walkami na każda minutę oczekiwania.
Głęboko pod skórą czuję, że tak właśnie będzie bo to wojownicy a nie celebryci, bo to ludzie, którzy przekładają czyny nad słowa, bo obydwaj wolą pokazać niż nieproszeni opowiedzieć.
Wojownik walczy dla publiki ale nie zastanawia się co o nim myśli i mówi, odbiera za walkę gaże ale niczego nie sprzedaje, leczy po walce rany ale nie narzeka na trudne warunki pracy, walczy dla chwały choć dobrze wie, że i ta w końcu przeminie.
Życie podobnie jak walka to pasmo drobnych zwycięstw i porażek przeplatane przerwami na brawa.
Pomniki stoją przez lata nietknięte aby w końcu upaść.
Wojownicy muszą wciąż upadać i wstawać by w końcu stanąć na piedestale zbiorowej wyobraźni na wieki.”

Marcin Różalski w organizacji KSW stoczył 10 pojedynków, z czego 7 zakończył na swoją korzyść. Pokonał m.in. Nicka Rossborougha (26-21-1) czy Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1 N/C). Najcenniejsze zwycięstwo odniósł na gali KSW 39, gdzie pokonał Fernando Rodrigueza (13-8) zdobywając dzięki temu mistrzowski tytuł. Niedługo później pas został zwakowany, a „Różal” opuścił organizację.

Źródło: Instagram/kawul_ksw

Przeczytaj też: KSW 70 typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.