Norman Parke zdradza
Zdjęcie: facebook.com/konfrontacja/

Parke: Mogę walczyć z profesjonalistami

Norman Parke w ostatnich miesiącach jest związany głównie z organizacjami freak fight.

Podczas gali Prime 4 Parke miałby zmierzyć się z powracającym Adamem Oknińskim. Przy okazji jednak nie wykluczył, że jeszcze będzie rywalizować na profesjonalnym poziomie. Nawet… UFC.

– Nie jestem częścią UFC, ale rozmawialiśmy. Wiedziałem, że przyjeżdżają do Londynu, aby zrobić bardzo mocną kartę walk. Z pewnych źródeł słyszałem, że karta walk ma być mega dobra. Ja wiem, że teraz walczę we freakach, ale nie ma żadnego problemu… mogę walczyć z profesjonalistami, cały czas trenuje. W momencie, w którym byłem w UFC byłem w kategorii lekkiej, teraz nie jestem w stanie tak zjechać. Odkąd zakończyłem karierę w UFC mam rekord 9 zwycięstw i 2 porażki – walczyłem też z takimi jak Gamrot – stwierdził Parke.

– Uważam, że jestem cały czas w stanie dać Gamrotowi bardzo twardą walkę. Pierwsza, druga walka była z nim wyrównana, trzecia już nie i nadal czuje się jednym z najtwardszych zawodników w Europie. Na tą chwilę jestem podpisany z PRIME i będę walczył dla nich, ale mój kontrakt jest otwarty i mogę walczyć w innych organizacjach – dodał.

Zobacz materiał:

Przeczytaj też: Erzanukaev przed KSW 77: Mentalnie jestem stworzony do tej gry

Kategorie
NEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.