Dricus Du Plessis
fot: UFC.com

UFC 282: Dricus Du Plessis poddaje Darrena Tilla po emocjonującej walce (wideo)

Były mistrz KSW z najcenniejszym zwycięstwem w karierze

W 1. rundzie Dricus du Plessis ruszył na Tilla na pełnych obrotach. Z łatwością przychodziło mu obalanie Anglika i kontrolowanie go przy siatce. Kilkukrotnie zadawał tak dużo mocnych ciosów pod siatką, że wydawało się, iż za chwilę możemy zobaczyć koniec pojedynku. Till jednak pozostawał w pojedynku. Nie udało się Afrykanerowi także próby poddań.

W drugim starciu Dricus zapłacił za niesamowity wkład energetyczny z pierwszego starcia. Wyraźnie odstawał od Darrena przez brak sił. Nadziewał się na szybkie łokcie i przyjmował niemało ciosów. Tym razem wydawało się, że wszystko może się odwrócić. Drugie jednak obalenie du Plessis w tej rundzie przyniosło mu wymierne korzyści. Wrócił do pojedynku, zadał trochę ciosów z góry i spróbował skrętówki na stopę. Till jednak wciąż się dobrze bronił.

Nie obronił się jednakowoż zawodnik z Liverpoolu w rundzie numer trzy. Kolejne dobre obalenie du Plessis, który odzyskał już sporo sił. Tam szybko przeszedł do dosiadu, popracował ciosami, a gdy Till odwrócił się do niego plecami, Afrykaner błyskawicznie poddał go duszeniem zza pleców. Emocjonująca walka, dzięki której były mistrz KSW wkracza do TOP10 dywizji średniej.

Czytaj także: UFC 282 typy bukmacherskie, kursy i zakłady

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.