Joanna Jędrzejczyk
fot: Instagram/Joanna Jędrzejczyk

Jędrzejczyk zawalczy dla KSW? Zawodniczka komentuje

Joanna Jędrzejczyk skomentowała najnowsze spekulacje.

KSW po sześciu latach wkrótce wróci na Stadion Narodowy. Właściciele organizacji będą chcieli zrobić wszystko, by 3 czerwca, podobnie jak poprzednio zebrać wszystkie największe, dostępne gwiazdy.

Stąd pojawiły się również różne doniesienia odnośnie Jędrzejczyk, a Martin Lewandowski sam podgrzał je w jednym z ostatnich wywiadów. Zdradził, że prowadzi rozmowy, by ją sprowadzić do walki w Polsce. To byłoby duże wydarzenie, bo JJ to jedna z legend kobiecego MMA, ale większość kariery spędziła w UFC. Na polskich galach walczyła jedynie na początku kariery, gdy nie była jeszcze rozpoznawalna.

– Mam nadal kontrakt w UFC i myślę, że KSW nie jest w stanie zapewnić mi wynagrodzenia porównywalnego z UFC. Jeżeli miałabym zawalczyć, to dla najlepszej organizacji UFC, dzięki której moje życie się odmieniło. Dla niej cały czas jestem ważna. Dużo mówi się o walce dla fanów. Przez wiele lat walczyłam dla idei. Sport to też biznes i muszę zadbać o swoją przyszłość. To nie jest sport olimpijski i tutaj nie ma emerytury. Dochodzą inne istotne kwestie – stwierdziła sama zainteresowana.

Przeczytaj też: Jędrzejczyk o zakończeniu kariery: To była spontaniczna decyzja

Źródło: TVP Sport

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.