Adrian Bartosiński
Zdj. KSW

Bartosiński: Bardziej by się cieszyli, gdyby na tronie był ktoś niż Polak

Adrian Bartosiński skomentował niedoszłą walkę z Roberto Soldiciem.

W minioną sobotę Bartosiński pokonał Artura Szczepaniaka i sięgnął po pierwszy tytuł mistrzowski w KSW. Wrażenie robi, że znokautował rywala w pierwszej rundzie walki wieczoru. Tym samym nadal jest niepokonany.

Niedoszła walka z Soldiciem

Bartosiński tuż po gali pokusił się o „uderzenie” w Roberto Soldicia.

– Poddymiłem, bo mnie zdenerwował kiedyś. Mieliśmy walkę z Roberto klepniętą. Nie doszło do tej walki z ich winy niestety, bo my tą walkę zaakceptowaliśmy. Walka była dogadana. On oszukał Federacją czy jak to tam wyszło, nie wiem. Wiem, że wyszło słabo. Jak by nie było, to trochę też mnie zdenerwował, bo szykowałem się na pojedynek, a oni tu nagle stwierdzili, że tej walki nie będą robić. Byłem normalnie w przygotowaniach. To trochę słabe. A potem powiedział w wywiadzie, że nie zostali (w KSW), bo chcieli dać mu jakiegoś no-name’a – przypomniał Bartosiński w programie „Klatka po klatce”.

Odniósł się również do jego szans w potencjalnym starciu.

– Nie byłbym faworytem w tym starciu, ale i tak mi to nie przeszkadza. Twierdzę, że jestem spokojnie gotowy na taką walkę. Nie musiałbym go nokautować koniecznie, ale myślę, że w parterze miałbym wiele rzeczy do zaoferowania – ocenił – Na pewno osiągnął więcej ode mnie.  Nie będę więc mówił, że nie. Na pewno ludzie widzą go jako mocniejszego i wyżej ode mnie, ale jak mówię, co walkę udowadniam… Nie wiem, kogo jeszcze będę musiał zbić. Myślę, że jakbym wygrał z Edwardsem, to i tak by powiedzieli, że ktoś w końcu przyjedzie i ze mną wygra. To jest niekończąca się historia. (…) U nas jest tak, że oni niestety ale bardziej by się cieszyli, gdyby na tronie był tutaj, nie wiem, Roberto albo ktoś niż Polak – stwierdził Bartosiński.

– Najłatwiej się komentuje ludziom, którzy nic nie robią. Tacy ludzie zawsze komentują, bo ktoś, kto w życiu nad czymś się zapracował i do czegoś doszedł, musiał poświęcić na to trochę czasu, nie będzie komentował i ubliżał innym – dodał.

Przeczytaj też: Starcie pań w kategorii słomkowej dodane do karty walk gali KSW 82!

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.