Errol Zimmerman
Zdj. KSW

Zimmerman przed XTB KSW 81: Tylko nokaut zaspokoi mój głód

Podczas gali XTB KSW 81 Errol Zimmerman zmierzy się z Tomaszem Sararą i zapowiada, że będzie to długi i krwawy pojedynek.

Errol Zimmerman jest ogromnie doświadczonym kickboxerem, który po raz drugi spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki i zapewnia, że wniesie do klatki wszystko to, co najlepszego pokazywał w kickboxerskich ringach.

– Nazywają mnie „Łamaczem Kości” – mówi Zimmerman. – Nie znam strachu i udowadniam to w moich walkach. Gdy ktoś rzuca mi wyzwanie, zawsze się zgadzam. Chcę mierzyć się z najsilniejszymi i najtwardszymi zawodnikami. Walka to moje życie i uwielbiam to robić. W tej grze nikt mnie nie pokona. Jestem silniejszy i czuję większy głód niż jakikolwiek inny zawodnik. Gdy już zadomowię się w klatce KSW, wierzcie mi, niektórzy będą mieli problem. Nokautowałem przeciwników od kiedy miałem 15 lat. Ludzie, którzy przyjeżdżali na gale samochodami, nie mogli wrócić nimi do domu, bo mały Errol Zimmerman z Bredy posłał ich na deski.

Errol w swojej karierze stoczył ponad setkę pojedynków, a kilkadziesiąt razy wygrywał nokautując rywali. Jest zwycięzcą między innymi turnieju K-1 World Grand Prix European Championship oraz Superkombat Heavyweight.  Mierzył się z takimi ikonami kickboxingu jak: Semmy Schilt, Badr Hari czy Rico Verhoeven. Teraz Zimmerman stanie przed kolejnym wyzwaniem w postaci Tomasza Sarary.

– To będzie trudna walk. On jest „Polską Siłą”, a ja „Łamaczem Kości”. Szykuje się bardzo krwawe starcie. Poznaliśmy się, porozmawialiśmy. Tomasz ma w sobie dobrą energię. Jest wojownikiem z sercem do walki. Każdy, kto chce się ze mną zmierzyć, na pewno ma bardzo dużą wolę walki. Tacy zawodnicy chcą się sprawdzić i poczuć moją siłę, ale ostatecznie też się mnie boją.

Zimmerman jest pewny swego przed nadchodzącą konfrontacją i zapowiada krwawy pojedynek.

– Gdy klatka się zamknie, spuszczę mu wp****ol. To mogę wam zagwarantować. Nie chcę jednak krótkiej walki. To ma być krwawe starcie, a ja chcę zapaść widzom w pamięć. Tylko nokaut zaspokoi mój głód.

Do pojedynku Errola Ziemmermana z Tomaszem Sararą dojdzie już 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim na gali XTB KSW 81.

Przeczytaj też: Droga do XTB KSW 81: Sarara i Zimmerman

Źródło: KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.