Materla
Zdj. Viaplay

Premiera ‘Materla. Lionheart’ już 2 czerwca tylko na Viaplay! Obejrzyj trailer już teraz

Chciałbym bardzo, żeby serial ‘Materla. Lionheart’ stanowił swego rodzaju inspirację, ale też lekcję i przestrogę dla wielu młodych zawodników – podkreśla Michał Materla, wieloletni mistrz KSW, żywa legenda mieszany sztuk walki.

 Na co dzień oglądamy ich w klatce podczas morderczych bojów z kolejnymi przeciwnikami. Jednak walka to jedynie kulminacyjny moment całego, wielomiesięcznego cyklu tytanicznych przygotowań! Codzienność zawodników MMA to bowiem niewyobrażalnie ciężkie treningi, groźne kontuzje, nieustanne kontrolowanie wagi, ogromny stres i elektryzujące napięcie przed walką. Wreszcie starcie, z którego tylko jeden z nich może wyjść zwycięsko.

Nowa produkcja Viaplay Documentary pt. ‘Materla. Lionheart’ pokazuje ogrom pracy, poświęceń i wyrzeczeń z jakimi wiąże się kariera profesjonalnego fightera, ale odsłania także ten bardziej osobisty, prywatny obraz legendy tego sportu. Serial ukazuje drogę Michała Materli z podziemnych walk w klatce organizowanych dla 50 widzów niemal dwie dekady temu aż na sam szczyt MMA w Polsce. Z bliska zobaczymy nie tylko jego triumfy, ale też porażki, w tym m.in. aresztowanie przez CBŚ i pobyt w więzieniu.

Zajrzyjcie z nami za kulisy jednej z najbardziej wymagających dyscyplin sportu! Tutaj nie ma miejsca na słabości, liczą się tylko zwycięzcy – premiera serialu dokumentalnego ‘Materla. Lionheart’ już 2 czerwca tylko na Viaplay!

Zobacz trailer

Przeczytaj też: Bonusy po gali KSW 82

Źródło: Viaplay

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.