Tomasz Romanowski
Zdj. KSW

Romanowski: Jaram się, że będę mógł jeszcze bardziej sprawdzić swój charakter

Tomasz Romanowski, numer dwa rankingu najlepszych zawodników KSW wagi średniej, podczas gali XTB KSW Colosseum 2 stanie do rywalizacji o mistrzowski tytuł.

3 czerwca na PGE Narodowym Tomasz Romanowski zmierzy się z Pawłem Pawlakiem w starciu o pas i nastawia się na mocny bój i dobrej widowisko.

– Do każdej walki podchodzę w identyczny sposób, bo na tym etapie kariery każdy rywal jest bardzo mocny – mówi Tomasz Romanowski. – Zawsze też proszę o takich rywali, przeciwników z jak najwyższej półki. Paweł też na pewno jest takim zawodnikiem. Wierzę, że damy razem dobre widowisko, dobre show i liczę na to, że wyjdziemy po walce zdrowi, cali i wrócili do swoich rodzin.

Tomek cieszy się też, że będzie miał okazję sprawdzić się na pięciorundowym dystansie mistrzowskim.

– Jaram się, że będę mógł jeszcze bardziej sprawdzić swój charakter, który we mnie drzemie. Czekam na te pięć rund, czekam na krwawą walkę, czekam na mocną bitkę. Jak to mówi Tomasz Adamek: „Jak będę szybki, pokonam wszystkich”.

Tomasz Romanowski od pięciu walk jest nie do zatrzymania w okrągłej klatce. Jego najbliższy rywal ma za sobą jeszcze dłuższą serię wygranych i znany jest ze swojego nieszablonowego stylu walki. Tomek zapewnia jednak, że będzie na to dobrze przygotowany.

–  U nas w klubie jest nieprzewidywalnie walczący Tomasz Narkun. Miałem przyjemność z nim sparować i na jego tle wypadałem bardzo dobrze. Jest na pewno troszkę cięższy i silniejszy od Pawła, więc zobaczymy jak to wszystko się ułoży w klatce.

Romanowski ma na swoim koncie osiemnaście zwycięstw w karierze. Z czego siedem wygranych przez nokaut, a osiem zdobytych w pierwszej rundzie.

Do walki Tomasza Romanowskiego z Pawłem Pawlakiem dojdzie już 3 czerwca podczas gali na PGE Narodowym.

Przeczytaj też: Droga do XTB KSW Colosseum 2: Wrzosek i Stoica

Źródło: KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.