nikkimeel / Shutterstock.com

Transmisja UFC: Karolina Kowalkiewicz – Demopoulos. Gdzie oglądać UFC Fight Night 223?

Kolejny weekend to kolejne emocje związane z nadchodzącą galą UFC Fight Night 223. Sercem tego wydarzenia jest starcie Karoliny Kowalkiewicz z Vanessą Demopoulos. Start jest zaplanowany na 01:00 w nocy z soboty 20.05.2023 na niedzielę 21.05.2023. A gdzie będzie można to zobaczyć?

UFC Fight Night 223 (Kowalkiewicz – Demopoulos): Gdzie obejrzeć?

Transmisję telewizyjną zapewni Polsat Sport, a jeśli preferujesz oglądanie w internecie, masz wiele możliwości – Fortuna TV, STS TV, Polsat Box Go oraz UFC Fight Pass.

  • Transmisja TV: Polsat Sport
  • Transmisja online: UFC Fight Pass, Polsat Box Go
  • Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV, STS TV

UFC Fight Night 223 (Kowalkiewicz – Demopoulos) transmisja na żywo i za darmo

Jeżeli szukasz darmowej transmisji online, Fortuna TV i STS TV są dla Ciebie. Obydwie platformy wymagają spełnienia pewnych warunków, takich jak rejestracja, wpłata depozytu i postawienie zakładu, ale oferują atrakcyjne bonusy dla nowych klientów.

Fortuna TV oferuje darmową transmisję na żywo zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej na smartfonach i tabletach. Również STS TV umożliwia oglądanie na żywo na swojej stronie www oraz w aplikacji mobilnej.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje UFC w STS TV

UFC Fight Night 223 (Kowalkiewicz – Demopoulos) transmisja online na żywo w internecie

Polsat Box Go to jedna z tych opcji. Za miesięczną opłatą 40 zł, dostajesz dostęp do pakietu sportowego z kanałami Polsatu Sport Premium. Możesz oglądać transmisję na żywo na swoim komputerze, smartfonie lub tablecie, a także na telewizorze z Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV czy LG Smart TV.

Dodatkowo, Polsat Box Go umożliwia dostęp do kanałów Polsatu Sport Premium, oferując prawdziwym fanom sportów walki możliwość śledzenia wszystkich najważniejszych wydarzeń.

Inną możliwością jest UFC Fight Pass, który za miesięczną opłatą 9,99 eur lub roczną 88,99 eur, oferuje dostęp do wszystkich wydarzeń UFC na żywo, całej biblioteki walk UFC i ekskluzywnych programów. To świetna opcja dla prawdziwych miłośników MMA, którzy chcą cieszyć się pełnym dostępem do wszystkich wydarzeń UFC. UFC Fight Pass jest dostępny na wielu platformach, w tym iOS, Android, Apple TV, Amazon Fire, ROKU, Xbox, LG Smart TV, Samsung Smart TV oraz SONY TV z Android TV.

Kiedy gala UFC Fight Night 223?

Gala UFC Fight Night 223 rozpocznie się o 1:00 z soboty na niedzielę (20/21 maja).

Kto walczy na UFC Fight Night 223?

Na UFC Fight Night 223 wystąpi m.in. Karolina Kowalkiewicz.

Gdzie oglądać UFC Fight Night 223?

Transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport. Internetowy stream udostępnią platformy Polsat Box Go, UFC Fight Pass, STS TV i Fortuna TV.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywoUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.