Szewczyk vs Klinger
Zdj. FEN MMA

FEN 48: Szewczyk ponownie podejmie Klingera

Bartosz Szewczyk (5-2-1, 3 KO, 1 SUB) podejmie Łukasza Klingera (11-6-1, 4 KO, 5 SUB) podczas gali FEN 48, która 26 sierpnia odbędzie się w Mrągowie.

Będzie to rewanżowe starcie za pojedynek, który podczas gali w Pile zakończył się remisem.

Szewczyk wszystkie swoje walki na zawodowstwie stoczył na galach FEN. W swoim przedostatnim występie zwyciężył na pełnym dystansie z Dimitrijem Mikutsą – była to walka wieczoru gali FEN 41 w Mrągowie. Wcześniej wygrał przez TKO w 1. rundzie z Silvinio Brazem. Podczas 32. edycji pokonał w 2. rundzie przez duszenie zza pleców Akhmeda Salomova. W Ostródzie, podczas FEN 35, w premierowej odsłonie rozprawił się przez techniczny nokaut z Kacprem Miklaszem. W Szczecinie znokautował Michała Piwowarskiego podczas FEN 36. Będzie to jego trzecia walka w 2023 roku pod szyldem FEN

Klinger ma 40 lat i pochodzi z Przemyśla. Przed remisem z Szewczykiem wygrał na pełnym dystansie z Wojciechem Januszem. Wcześniej zwyciężył z Adamem Biegańskim, gdyż rywal został zdyskwalifikowany za nielegalne kopnięcie. W 2017 roku rozprawił się z Kevinem Wiwatowskim czy chociażby Andrewem Clampem. Mieszkający na co dzień na Wyspach Brytyjskich zawodnik z przytupem rozpoczął swoją zawodową karierę i wygrał aż 7 pojedynków z rzędu. W pokonanym polu zostawił chociażby Adama Oknińskiego, którego pokonał przez techniczny nokaut.

FEN Mrągowo

77,1: Kamil Kraska vs. TBA

93,0: Bartosz Szewczyk vs. Łukasz Klinger

61,2: Piotr Kamiński vs. Adrian Błoński

120,2: Damian Bujkowski vs. Maciej Gąsiorek

77,1: Łukasz Świrydowicz vs. Marcin Grześkowiak

70,3: Hubert Sulewski vs. Dawid Borzęcki

Przeczytaj też: FEN 47: Bałasz nowym rywalem Biłbaka w Ostródzie

Źródło: FEN MMA

Kategorie
FENNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.