nikkimeel / Shutterstock.com

Transmisja UFC 291: Błachowicz – Pereira. Gdzie oglądać za darmo?

Fani mieszanych sztuk walki z pewnością czekają na noc z 29 na 30 lipca 2023 roku, kiedy to odbędzie się gala UFC 291. Zawodnicy tego wydarzenia to m.in. Dustin Poirier, Justin Gaethje, a przede wszystkim nasz rodak, Jan Błachowicz. Co więcej, galę będzie można śledzić na różnych platformach, zarówno telewizyjnych, jak i online.

UFC 291, Błachowicz – Pereira: Gdzie obejrzeć?

Główne walki gali będzie można śledzić na żywo zarówno w telewizji, jak i online. Transmisja telewizyjna odbędzie się na kanałach Polsat Sport Premium, dostępnych w ramach Polsat Box Go. Alternatywą są serwisy online, takie jak Fortuna TV i STS TV, które oferują darmowe transmisje dla spełniających warunki klientów.

  • Transmisja TV: Polsat Sport
  • Transmisja online: UFC Fight Pass, Polsat Box Go
  • Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV, STS TV

UFC 291, Błachowicz – Pereira transmisja na żywo i za darmo

Nie od dziś wiadomo, że Fortuna TV to miejsce, gdzie miłośnicy sportów walki mogą na żywo śledzić swoje ulubione walki. Aby skorzystać z bezpłatnej transmisji na Fortuna TV, wystarczy założyć konto, wpłacić depozyt i postawić zakład. Co więcej, nowi użytkownicy mogą liczyć na bonus powitalny do 630 zł. Fortuna TV dostępna jest na komputerach oraz w formie aplikacji na smartfony i tablety.

Podobną ofertę prezentuje STS TV, gdzie również po spełnieniu określonych warunków – rejestracji, wpłacie środków i postawieniu zakładu, możemy cieszyć się darmową transmisją gali UFC. W bonusie dla nowych graczy czeka do 1660 zł. Korzystanie z platformy jest możliwe zarówno przez stronę www, jak i aplikację mobilną na smartfony i tablety.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje UFC w STS TV

UFC 291, Błachowicz – Pereira transmisja w Polsat Box Go

Dla tych, którzy preferują pakiet sportowy, do wyboru jest Polsat Box Go. Ta platforma streamingowa za opłatą 40 zł miesięcznie oferuje dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, co pozwala na oglądanie walk UFC i innych wydarzeń sportowych. Możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie to kolejna zaleta tej oferty.

UFC 291, Błachowicz – Pereira transmisja w UFC Fight Pass

Największych fanów UFC na pewno zainteresuje UFC Fight Pass. Za miesięczną opłatę 9,99 euro lub roczną 88,99 euro, mamy dostęp do wszystkich wydarzeń UFC na żywo, pełnej biblioteki walk UFC oraz ekskluzywnych oryginalnych programów. Jest to najbardziej kompleksowa oferta dla prawdziwych miłośników MMA.

Kiedy gala UFC 291?

Gala UFC 291 rozpocznie się o godzinie 04:00 w nocy z soboty 29 lipca na niedzielę 30 lipca.

Kto walczy na UFC 291?

Na gali UFC 291 w walce wieczoru zmierzą się Dustin Poirier i Justin Gaethje. Ponadto na gali zobaczymy też walkę Jan Błachowicz – Alex Pereira.

Gdzie oglądać UFC 291?

Transmisja UFC 291 dostępna będzie w Polsat Sport. Internetowy stream udostępnią platformy Polsat Box Go, UFC Fight Pass, STS TV i Fortuna TV.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywoUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.