nikkimeel / Shutterstock.com

Transmisja UFC: Marcin Tybura – Tom Aspinall. Gdzie oglądać za darmo?

Świat MMA czeka na dzisiejszą galę UFC Fight Night 224, która odbędzie się na O2 Arena w Londynie. Przed nami starcie Marcin Tybura – Tom Aspinall. Początek transmisji z karty głównej już o godzinie 21:00. Jak i gdzie oglądać galę UFC na żywo i za darmo? Gdzie transmisja tv i transmisja online w internecie?

UFC, Marcin Tybura – Tom Aspinall: Gdzie obejrzeć?

Gdzie na żywo obejrzeć dzisiejszą walkę na UFC Fight Night 224? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Pierwszą z nich jest kanał Polsat Sport, który przeprowadzi transmisję telewizyjną. Darmową transmisję online oferują Fortuna TV i STS TV, ale z pewnymi warunkami. Jeżeli zależy Ci na jakości HD, możesz skorzystać z oferty Polsat Box Go lub UFC Fight Pass.

  • Transmisja TV: Polsat Sport
  • Transmisja online: UFC Fight Pass, Polsat Box Go
  • Transmisja u bukmacherów: Fortuna TV, STS TV

UFC, Marcin Tybura – Tom Aspinall transmisja na żywo i za darmo

Zarówno Fortuna TV, jak i STS TV oferują możliwość bezpłatnego śledzenia transmisji. W obu przypadkach wymagane jest zarejestrowanie się, wpłata depozytu i postawienie zakładu. Fortuna TV przygotowała dla nowych klientów bonus 630 zł, natomiast STS aż 1660 zł. Transmisje są dostępne zarówno na stronach internetowych, jak i przez aplikacje mobilne oferowane przez bukmacherów.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

» Oglądaj transmisje UFC w STS TV

UFC, Marcin Tybura – Tom Aspinall transmisja w Polsat Box Go

Warto również rozważyć skorzystanie z oferty Polsat Box Go. Za 40 zł miesięcznie otrzymasz pakiet sportowy z kanałami Polsatu Sport. Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji na 2 urządzeniach jednocześnie – na stronie www lub przez dedykowaną aplikację.

UFC, Marcin Tybura – Tom Aspinall transmisja w UFC Fight Pass

Niezwykle atrakcyjna jest również propozycja UFC Fight Pass. Pakiet miesięczny za 9,99 eur lub roczny za 88,99 eur gwarantują dostęp do wszystkich wydarzeń UFC na żywo, całej biblioteki walk UFC oraz ekskluzywnych oryginalnych programów. Transmisje dostępne są na różnych urządzeniach, w tym iOS, Android, Apple TV, Amazon Fire, ROKU, Xbox, LG Smart TV, Samsung Smart TV, SONY TV z Android TV.

Kiedy gala UFC Fight Night 224?

Gala UFC Fight Night 224 rozpocznie się o 21:00 w sobotę 22 lipca.

Kto walczy na UFC Fight Night 224?

Na gali UFC Fight Night 224 zobaczymy w walce wieczoru starcie Marcin Tybura – Tom Aspinall

Gdzie oglądać UFC Fight Night 224?

Transmisja TV dostępna będzie w Polsat Sport. Internetowy stream udostępnią platformy Polsat Box Go, UFC Fight Pass, STS TV i Fortuna TV.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywoUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.