Zdj. Viaplay

Viaplay wycofuje się z Polski! Co dalej z galami KSW?

Jest komunikat organizacji!

Platforma streamingowa Viaplay przekazała informacje o chęci wycofania się z kilku rynków. Dziś rano pojawił się komunikat, w którym możemy przeczytać o odejściu z takich rynków jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, kraje bałtyckie oraz co dla nas najistotniejsze, Polska. Co to oznacza dla fanów największej polskiej organizacji?

Gale KSW zaczęły być transmitowane na platformie Viaplay od grudnia 2021 roku. Kilka tygodni temu do opinii publicznej trafiła informacja o przedłużeniu umowy między KSW a Viaplay do 2025 roku. Tym większe zdziwienie wywołała informacja o odejściu z polskiego rynku.

Pojawiło się wiele pytań o dalszą współpracę, wobec których organizacja wydała oświadczenie.

„Viaplay ogłosiło, że zamierza przeprowadzić strategiczną ocenę swojej międzynarodowej działalności, która może doprowadzić do sprzedaży, nawiązania współpracy z innymi firmami lub opuszczenia polskiego rynku. Nie wpłynie to jednak na KSW i nasze bieżące relacje z Viaplay. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Viaplay kontynuuje swoją działalność, a wszystkie kontrakty zostaną wypełnione i w tej kwestii nic się nie zmieni. KSW wciąż stanowi ważną część oferty Viaplay i niezmiennie będzie co miesiąc organizować wydarzenia na najwyższym poziomie.” – Biuro Prasowe KSW

 

Na twitterowym koncie platformy Viaplay pojawił się także wymowny wpis odnoszący się do całej sytuacji.

Najważniejszą informacją dla kibiców jest to, że częstotliwość organizacji gal nie ulegnie zmianie. Jednak wiele nasuwających się pytań odnośnie do transmisji nadal pozostaje bez odpowiedzi.

Źródło: Viaplay

Przeczytaj też: Jason Radcliffe wystąpi na CAVEMMA 3: Rave in the Cave!

Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.