Chuzhigaev - Gnidko
Zdj. KSW

XTB KSW 85: Chuzhigaev stanie do obrony tytułu

W rozpisce gali XTB KSW 85 znalazła się kolejna walka mistrzowska!

19 sierpnia organizacja KSW zawita do Nowego Sącza. Jak już wiadomo – podwójny mistrz KSW, Salahdine Parnasse (17-1, 2 KO, 7 Sub), stanie do obrony tytułu kategorii piórkowej podczas gali XTB KSW 85. 19 sierpnia Francuz zmierzy się z dzierżącym pas tymczasowy Robertem Ruchałą (9-0, 1 KO, 3 Sub). Polak skrzyżuje rękawice z Parnasse’em przed własną publicznością w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

W niedzielę federacja poinformowała, że w Nowym Sączu zobaczymy jeszcze jedną walkę o pas mistrzowski.

Do drugiej obrony mistrzostwa wagi półciężkiej stanie Ibragim Chuzhigaev. Jego oponentem będzie niepokonany Boghan Gnidko.

Na gali XTB KSW 85 dojdzie także do ciekawej konfrontacji w kategorii piórkowej. Dający efektowne starcia Patryk Kaczmarczyk zmierzy się z młodym talentem z Mołdawii, Danielem Tărchilą.

Z kolei dwóch czołowych zawodników wagi koguciej KSW skonfrontuje swoje umiejętności: Patryk Surdyn, numer sześć tej kategorii wagowej, zmierzy się z numerem siedem, niepokonanym Kamilem Szkaradkiem.

Ponadto gala XTB KSW 85 przyniesie również fanom ekscytujące zestawienie, w którym numer pięć wśród najlepszych zawodników wagi półśredniej. Michał Pietrzak, zmierzy się z gwarantującym emocje w klatce numerem osiem, Marcinem Krakowiakiem.

Przeczytaj też: Gala KSW 84 za nami!

Źródło: KSW/własne

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.