Fot. Instagram/mmasakra_kita_

„Zdejmijcie z nich ten parasol ochronny” – Michał Kita gotowy do walki ze Szpilką, Wrzoskiem oraz Bajorem!

Michał Kita wypowiedział się na temat jego obecnej sytuacji w KSW!

Michał Kita (22-15-1) na swoich mediach społecznościowych wypowiedział się na temat swojej obecnej sytuacji w KSW. Polak stwierdził, że domagał się usunięcia z rankingu KSW, ponieważ nie wiąże go już kontrakt z polską organizacją.

„Halo KSW!!! Od kilku miesięcy dyskretnie domagałem się abyście mnie usunęli z waszego rankingu. Aktualnie nie jesteśmy związani kontraktem!”

„Masakra” dodał również, że jego menadżer proponował właścicielom KSW walkę z Arkadiuszem Wrzoskiem (3-0), jednak sam Martin Lewandowski miał zablokować ten pomysł.

„Tym bardziej, jak po fiasku zaawansowanych rozmów waszych z Arturem Ostaszewskim o potencjalnej walce z Arkiem Wrzoskiem przed gałą na stadionie narodowym,ostatecznie sam Martin Lewandowski zablokował ten pojedynek, stwierdzając o mnie -„jest za dobry” (fakt,ma rację). „

Kita w swoim poście stwierdził również, że tacy zawodnicy jak Artur Szpilka (3-0), Arkadiusz Wrzosek (3-0) czy Szymon Bajor (24-9) są pod „parasolem ochronnym” organizacji.

„Później się kibice dziwią, jak to jest,że np.Artur Szpilka, Arek Wrzosek czy Szymon Bajor (ku przypomnieniu, pierwszy i jedyny w historii zawodnik co zrobił medialną kupę, przyznając się na wizji ,że nie zawalczy ze mną bo się boi ) mówią w mediach, że mogą walczyć z każdym z rankingu i do tych walk nie dochodzi!

Zdejmijcie z nich ten „parasol ochronny” i możliwość wybierania sobie przeciwnika a szybko zweryfikuje się czy prawdziwy wojownik czy medialny pozer?!”
Źródło: Facebook/Michał „MMAsakra” Kita
Kategorie
KSWNEWSPolska

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.