Materiały prasowe

Gdzie oglądać walkę Usyk – Dubois? [Transmisja, PPV]

Dzisiejsza gala w Wrocławiu zapowiada się jako jedno z największych wydarzeń roku w boksie. W walce wieczoru tej gali wystąpi Ołeksandr Usyk oraz Daniel Dubois. Gdzie obejrzeć walkę na żywo? W poniższym artykule prezentujemy informacje gdzie dostępna będzie transmisja tv i online.

Usyk – Dubois. Gdzie oglądać?

Możliwość oglądania transmisji z walki Usyk – Dubois oferuje wyłącznie platforma streamingowa Megogo.

Usyk – Dubois: transmisja za darmo

Transmisja na żywo z dzisiejszego starcia Usyk – Dubois nie będzie dostępna bezpłatnie w żadnej telewizji ani serwisie streamingowym.

Usyk – Dubois: transmisja online

Megogo to jedyne miejsce, w którym będzie można zobaczyć starcie Ołeksandra Usyka z Danielem Dubois. Dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z tej platformy, warto dodać, że Megogo oferuje bogatą ofertę telewizyjną i filmową.

W ofercie tej platformy znajdziemy między innymi Pakiet Maksymalny, zawierający kanały takie jak CBS Europa, BBC Earth i Eleven Sports. Dostępny jest też Pakiet Optymalny oferujący kanały Eleven Sports. W ramach obydwu wariantów subskrypcji uzyskuje się też dostęp do transmisji z dzisiejszej gali. Co więcej, użytkownicy mogą korzystać z aplikacji oraz strony internetowej, dzięki czemu dostęp do transmisji możliwy jest na wielu urządzeniach.

Usyk – Dubois: transmisja tv

Mimo wielkiego zainteresowania walką, niestety żaden polski kanał telewizyjny nie będzie transmitował tego wydarzenia na żywo.

Usyk – Dubois: typy, zakłady

Dla miłośników sportowych zakładów, bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę związana z dzisiejszą walką. Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjny bonus w wysokości 630 zł. Typowanie wyniku rywalizacji między Usykiem a Dubois jest dostępne zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera. Co więcej, dla wybranych wydarzeń sportowych Fortuna oferuje transmisję w swoim serwisie Fortuna TV.

» Odbierz 630 PLN i typuj walkę na eFortuna.pl

Kiedy i o której godzinie walka Usyk – Dubois?

W sobotę 26 sierpnia o godzinie 19:00 rozpocznie się gala, na której w walce wieczoru zmierzą się Ołeksandr Usyk i Daniel Dubois.

Gdzie oglądać walkę Usyk – Dubois?

Transmisja z walki Ołeksandr Usyk – Daniel Dubois będzie dostępna na platformie streamingowej Megogo.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.