Fot. Facebook/CAVEMMA

Jason Radcliffe vs. Tomasz Jakubiec na CAVEMMA 3: Rave in the Cave!

Kolejna walka dodana do karty walk gali CAVEMMA 3: Rave in the Cave!

Organizacja CAVEMMA ogłosiła kolejne zestawienie, które zobaczymy na zaplanowanej na 22 września w Grodzisku Mazowieckim gali CAVEMMA 3: Rave in the Cave. Będzie to starcie zakontraktowane w kategorii średniej, w którym to Jason Radcliffe (17-10) podejmie Tomasza Jakubca (11-4).

Jason Radcliffe to zawodnik zawodowo walczący od 2011 roku. Ma za sobą walki dla takich organizacji jak UCMMA, Contender, Bellator czy Cage Warriors. W tej ostatniej był nawet pretendentem do mistrzowskiego tytułu kategorii średniej, jednak nie zdobył go, gdyż przegrał z Oskarem Piechotą (11-3-1 1 N/C). Brytyjczyk swoje ostatnie walki toczył w organizacji KSW. Tam pokonał Antoniego Chmielewskiego (32-18) oraz Alberta Odzimkowskiego (12-7 1 N/C), a przegrał z Damianem Janikowskim (9-5), Michałem Materlą (33-9) oraz Radosławem Paczuskim (5-2).

Tomasz Jakubiec zawodowe starty rozpoczął w 2013 roku. Ma za sobą walki dla takich organizacji jak Spartan Fight, Armia Fight Night czy KSW. W tej drugiej zdobył nawet mistrzowską szablę pokonując na gali z numerem 6 Roberta Turnquesta (11-8). W KSW zanotował on dwie porażki odpowiednio z Andrzejem Grzebykiem (20-6) oraz Damianem Janikowskim (9-5). Swój ostatni pojedynek stoczył na gali MMA Attack 4, gdzie pokonał Davida Ramiresa (8-6).

Źródło: Facebook/CAVEMMA

Przeczytaj też: Kleber Raimundo Silva z nowym rywalem na galę XTB KSW 85

 

Kategorie
CAVEMMANEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.