nikkimeel / Shutterstock.com

Gdzie oglądać dzisiaj transmisję UFC 294?

Galę UFC 294 zaplanowano na sobotę, 21.10.2023 o godzinie 20:00, a starcie pomiędzy Isłamem Machaczewem a Charlesem Oliveira jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w świecie MMA. W poniższym artykule znajdują się informacje, gdzie dostępna jest transmisja tv oraz online z tej gali.

UFC 294: Gdzie obejrzeć?

Transmisję na żywo z gali UFC 294, na której odbędzie się walka Isłam Machaczew – Charles Oliveira będzie można śledzić w telewizji na kanale Polsat Sport Fight. Dla tych, którzy preferują oglądanie w internecie, transmisja online dostępna będzie w serwisach płatnych Polsat Box Go i UFC Fight Pass, a także za darmo na Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV.

UFC 294 transmisja za darmo

Darmową transmisję z gali UFC 294 można śledzić na platformie Fortuna TV. Aby uzyskać dostęp, konieczne jest spełnienie kilku warunków: założenie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Dla nowych użytkowników platforma oferuje bonusy o wartości 630 zł. Transmisję można śledzić zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

Dodatkowo, serwis Betclic TV oferuje transmisję bez żadnych opłat po spełnieniu pewnych warunków, takich jak rejestracja konta i posiadanie środków na koncie. Nowi klienci mogą liczyć na Betclic TV oraz zakład bez ryzyka o wartości 200 zł.

» Oglądaj transmisje UFC w Betclic TV

Platforma STS TV również daje możliwość bezpłatnego oglądania transmisji, ale pod pewnymi warunkami, takimi jak wpłata depozytu oraz postawienie zakładu. Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjne bonusy o łącznej wartości 1660 zł.

» Oglądaj transmisje UFC w STS TV

UFC 294, transmisja w Polsat Box Go

Osoby zainteresowane płatną transmisją z wydarzenia mogą skorzystać z oferty platformy Polsat Box Go. Wykupienie pakietu „Polsat Box Go Sport” na 30 dni za 40 złotych pozwala na dostęp do transmisji oraz innych kanałów sportowych z oferty Polsatu. Usługa dostępna jest na różnych urządzeniach, takich jak komputery, telewizory Smart TV, tablety i smartfony. Aplikacja Polsat Box Go jest łatwa w obsłudze i zapewnia wysoką jakość transmisji.

UFC 294 transmisja w UFC Fight Pass

Jeśli jesteś prawdziwym fanem MMA, to UFC Fight Pass jest dla ciebie. To oficjalna platforma UFC, która oferuje nie tylko transmisje na żywo z gal, ale także dostęp do archiwalnych walk, wywiadów, materiałów zza kulis i ekskluzywnych programów. Subskrypcja miesięczna wynosi 9,99 dolarów, ale dla nowych użytkowników dostępna jest 7-dniowa bezpłatna wersja próbna.

Kiedy gala UFC 294?

Gala UFC 294 rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę 21 października.

Gdzie oglądać UFC 294?

Transmisja UFC 294 dostępna będzie w Polsat Sport Fight. Internetowy stream udostępnią platformy Polsat Box Go, UFC Fight Pass, Fortuna TV, Betclic TV i STS TV.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywoUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.