Youtube UFC Official

Kowalkiewicz – Belbita transmisja online za darmo. Gdzie oglądać dzisiaj UFC Fight Night 229?

Dziś wieczorem odbędzie się długo wyczekiwana gala UFC Fight Night 229, w której odbędzie się m.in. pojedynek pomiędzy Karoliną Kowalkiewicz a Dianą Belbitą. To wydarzenie przyciągnie uwagę wielu pasjonatów sportów walki z całego świata. Szczegóły na temat dostępnych transmisji oraz gdzie oglądać to wydarzenie zostały przedstawione poniżej.

UFC Fight Night 229 (Kowalkiewicz – Belbita): Gdzie obejrzeć?

Dla tych, którzy chcą śledzić UFC Fight Night 229 w telewizji, transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra. Natomiast dla tych, którzy wolą oglądać wydarzenie w internecie, transmisja online będzie dostępna na platformach Polsat Box Go, UFC Fight Pass, Fortuna TV, Betclic TV i STS TV.

UFC Fight Night 229 (Kowalkiewicz – Belbita) transmisja za darmo w Fortuna TV o STS TV

Chcąc skorzystać z transmisji bezpłatnej w serwisie Fortuna TV, konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Rejestracja konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu są wymagane do oglądania UFC na tej platformie. Co więcej, Fortuna oferuje bonusy o wartości 630 zł dla nowych klientów. Transmisja jest dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

» Oglądaj transmisje UFC w Fortuna TV

Dodatkowo, transmisja online jest również dostępna w serwisie Betclic TV. Wymagane jest jednak posiadanie środków na koncie oraz rejestracja. Dla nowych klientów Betclic oferuje zakład bez ryzyka do 200 zł.

» Oglądaj transmisje UFC w Betclic TV

Serwis STS TV również oferuje transmisję UFC za darmo dla zarejestrowanych użytkowników. Wystarczy dokonać wpłaty oraz postawić zakład. Dla nowo zarejestrowanych użytkowników STS ma specjalną ofertę – bonusy o wartości 1660 zł.

» Oglądaj transmisje UFC w STS TV

UFC Fight Night 229 (Kowalkiewicz – Belbita), transmisja w Polsat Box Go

Kolejną opcją jest platforma Polsat Box Go. Aby uzyskać dostęp do transmisji, konieczne jest wykupienie pakietu „Polsat Box Go Sport”, który kosztuje 40 złotych za 30 dni dostępu. W ramach tego pakietu dostępne są kanały Polsat Sport.

UFC Fight Night 229 (Kowalkiewicz – Belbita) transmisja w UFC Fight Pass

Dla fanów UFC dostępna jest również opcja wykupienia dostępu na platformie UFC Fight Pass. Koszt pakietu miesięcznego wynosi 9,99 eur, a rocznego 88,99 eur. Daje to dostęp do wydarzeń UFC na żywo oraz biblioteki walk i programów ekskluzywnych.

Kiedy gala UFC Fight Night 229?

Gala UFC Fight Night 229 rozpocznie się o godzinie 23:00 w sobotę 7 października.

Gdzie oglądać UFC Fight Night 229?

Transmisja UFC Fight Night 229 dostępna będzie w Polsat Sport. Internetowy stream udostępnią platformy Polsat Box Go, UFC Fight Pass, Fortuna TV, Betclic TV i STS TV.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywoUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.