Tom Breese nowym zawodnikiem PFL!

Anglik po odejściu z KSW związał się z nowym pracodawcą, już 8 grudnia zadebiutuje na gali PFL Europe w Dublinie, gdzie zmierzy się z Cleitonem Silvą.

Organizacja KSW 10 października ogłosiła na platformie X (dawniej Twitter), że Tom Breese (17 – 4 – 0) oficjalnie nie jest już zawodnikiem KSW.

Ogłoszenie te spotkało się z dość dużą dezaprobatą i zdziwieniem wśród polskich fanów MMA. Anglik bowiem w KSW radził sobie dobrze, pokonał  Damiana Janikowskiego i Bartosza Leśko, przegrał zaś jedynie z obecnym mistrzem kategorii średniej Pawłem Pawlakiem.

Przez jakiś czas Tom Breese pozostawał wolnym zawodnikiem, jednak zmieniło się to wczoraj, kiedy to PFL poinformowało na swoim oficjalnym Instagramie o angażu Anglika.

Breese po raz pierwszy do klatki PFL wejdzie 8 grudnia podczas gali PFL Europe, która odbędzie się w Dublinie. Zmierzy się z Brazylijczykiem Cleitonem Silvą (16 – 3 – 0). Walka odbędzie się w limicie kategorii półśredniej, a jej stawką będzie kwalifikacja do udziału w sezonie zasadniczym PFL w 2024 roku.

Przeczytaj też: Wilson Varela przedłuża kontrakt z KSW!

Źródło: PFL Europe

Kategorie
KSWNEWSPFL

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.