Zdjęcie: instagram.com/thenotoriousmma

Conor McGregor zapowiada ujawnienie terminu swojego powrotu: ”Data walki wkrótce”

Conor McGregor podzielił się ze światem bardzo ciekawą informacją!

„The Notorious” opublikował na platformie X intersujący wpis.

– tłum.: „Czarny pas SBG. Podekscytowany, by pokazać moją pracę, data walki wkrótce”

Czy jest to realna zapowiedź tego, że niedługo zostanie ujawniona data kolejnego pojedynku Irlandczyka, czy po prostu kolejna próba robienia szumu wokół swojej osoby – tego nie wiemy.

Osobą, która może nam podać bardziej szczegółowe informacje na temat powrotu Irlandczyka jest jego trener, John Kavanagh. Wieloletni mentor 35-latka gościł niedawno w programie Ariela Helwaniego, ”MMA Hour”.

Oto, co powiedział na temat daty powrotu swojego podopiecznego:

– ,,Mieliśmy nadzieję na walkę w kwietniu, taką mieliśmy nadzieję, tak nam mówili. Teraz wszystko wskazuje na powrót latem 2024 roku. Nie wiem dlaczego. Dzisiaj o tym rozmawialiśmy. Tak samo powtarzałem Conorowi – OK, to późniejszy termin, miał być kwiecień, jest lipiec, ale to nie koniec świata. To tylko kilka dodatkowych miesięcy. Nie jest to nic fajnego, ale dobrze radzi sobie na treningach. Utrzymamy formę.” – powiedział.

The Notorious  ostatnią swoją walkę stoczył blisko półtora roku temu, kiedy w walce wieczoru gali UFC 264 przegrał pojedynek z Dustinem Poirierem. 35-latek w trakcie walki złamał kostkę i nie mógł kontynuować pojedynku. Irlandczyk od dłuższego już czasu mówi o tym, że chciałby niedługo powrócić. Wyzywał między innymi Michaela Chandlera do walki w kategorii do 77kg, bowiem w tej wadze Conor chciałby kontynuować swoją karierę.

Przeczytaj też: Chandler wywołuje McGregora.;Gdzie jest ku*wa ten gość

Źródło: x.com/Conor McGregor, MMA Hour

 

 

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.