Zdjęcie: instagram.com/krzysztofmodelkulak

Krzysztof Kułak po długiej przerwie wraca do walk!

Weteran organizacji KSW już 15 grudnia na gali HYBRID MMA 2 powróci po 4-letniej przerwie do klatki!

Organizacja HYBRID MMA ogłosiła na swoich mediach społecznościowych, że na drugiej edycji ich wydarzenia do klatki powróci weteran KSW, Krzysztof Kułak. Zmierzy się on debiutującym w MMA, Maciejem „Majdanem” Weihsem. Gala odbędzie się w Lesznie.

Dla popularnego ”Modela” walka na gali HYBRID MMA będzie jego pierwszym pojedynkiem stoczonym w MMA od ponad czterech lat. Krzysztof Kułak jest niesamowicie doświadczonym zawodnikiem. Stoczył aż 51 pojedynków w formule MMA. Jest weteranem organizacji KSW dla której stoczył 17 walk. W federacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego mierzył się z wieloma znamienitymi zawodnikami. Walczył z Michałem Materlą, Martinem Zawadą, Alekseiem Oleinkiem, czy nawet z późniejszą gwiazdą UFC, Alexanderem Gustaffsonem.

Przypominamy, że podczas tego samego wydarzenia, 15 grudnia na gali HYBRID MMA 2, zawalczy również inny doskonale znany polskim kibicom zawodnik, 33-letni Daniel Skibiński.

Więcej pisaliśmy o tym tutaj: Daniel Skibiński ponownie zawalczy na polskiej ziemi! Zobaczymy go w organizacji Hybrid MMA

Źródło: HYBRID MMA

Kategorie
HYBRID MMANEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.