Zdjęcie: instagram.com/sweet_dreams_jhill

Jamahal Hill planuje znokautować Alexa Pereirę – ”zapamiętajcie moje słowa”

Jamahal Hill jest pewny tego, że po raz drugi zostanie mistrzem UFC kategorii półciężkiej.

Pierwszy raz Amerykanin został mistrzem kategorii półciężkiej, gdy w styczniu pokonał Glovera Teixeirę w walce o zwakowany tytuł mistrzowski. Pół roku później ”Sweet Dreams” sam był zmuszony zrzec się swojego trofeum. Powodem tego była kontuzja uniemożliwiająca mu dalsze bronienie pasa.

Teraz, gdy 32-latek powoli już wraca do sprawności, za kolejny cel obrał sobie ówczesnego mistrza, Alexa Pereirę. Amerykanin jest przekonany, że znokautuje Brazylijczyka i stanie się nowym mistrzem.

Na swoim kanale YouTube, ”Sweet Dreams” zdradził, jaki jest jego plan na walkę z ”Poatanem”.

– „Zapamiętajcie moje słowa – zapowiedział. Nie planuję go obalać, nie zamierzam używać zapasów z nim. Planuję wejść tam, gdzie wszyscy wy myślicie, że on jest nieziemskim gościem, ponieważ uprawiał kickboxing, a ja nie – to jest kompletnie inny sport. Uprawiam MMA od lat. Wychowałem się na MMA. I kiedy będę z nim walczył w stójce, znokautuje go, a gdy to zrobię, będe o tym przypominał każdemu z was.

Amerykanin kontynuował swoją wypowiedź odnosząc się do swoich fanów, a raczej antyfanów, a także przypominając kolejny raz za jak świetnego zawodnika sam się uważa.

– „Nie będę tego przypominał Alexowi, bo jest moim przyjacielem, ale każdemu z was, kto mówił i nie miał szacunku. Niezależnie od wszystkiego. Jestem lepszy w swojej pracy, mam certyfikat na to, że jestem wśród najlepszych 15 osób w moim zawodzie na świecie, w mojej kategorii wagowej. Jeśli chodzi o moje kwalifikacje w swojej dziedzinie – jestem jednym z najlepszych na świecie. Jestem naprawdę najlepszy. Dlatego mówię, że jestem królem”.

Przeczytaj też: ,,Żaden z tych gości nie jest na moim poziomie; Jamahal Hill komentuje walkę Prochazka vs. Pereira

Źródło: mmafighting.com

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.