KSW zaktualizowało rankingi po XTB KSW 88!

Emocje po gali XTB KSW 88 powoli opadają. Przyszedł więc czas na aktualizację rankingów.

Zmiany w rankingach dokonane zostały w czterech kategoriach wagowych: w wadze ciężkiej, półciężkiej, średniej i piórkowej.

Waga ciężka:

Po ekspresowym zwycięstwie Stafana Vojcaka nad Kamilem Gawryjołkiem, Słowak w nowo zaktualizowanym rankingu zamienił się miejscami z Filipem Stawowym, tym samym awansując z 7. na 6. pozycję. 

Waga półciężka: 

Podczas sobotniej gali z przytupem do organizacji KSW powrócił Marcin Wójcik. Popularny ”Gigant” pięknie znokautował podbródkiem w  2. rundzie Henrique Da Silvę, co zapewniło mu debiut w rankingu i to od razu na bardzo wysokiej, 3. pozycji.

Waga średnia:

Innym zawodnikiem, który debiutuje w rankingach jest Piotr Kuberski. Popularny „Qbear” na XTB KSW 88 wygrał przez brutalny nokaut w 2. rundzie z Bartoszem Leśko. Zawodnik Ankos MMA w nowym rankingu pojawił się na wysokiej, 5. pozycji.

Waga piórkowa:

Ostatnią kategorią w której doszło do przetasowań rankingowych po sobotniej gali jest dywizja do 66kg. Patryk Kaczmarczyk po genialnym występie i wygranej z Danielem Rutkowskim awansował aż o cztery pozycje rankingowe. Z pozycji 6. wskoczył na pozycję 2.

Przeczytaj też: Wojciech Kazieczko zmierzy się z Michałem Dominem podczas XTB KSW 89

Źródło: KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.