Zdj. KSW

Walka Pań dodana do rozpiski XTB KSW 89! – Czerwińska vs Baczyńska-Krawiec

Polska organizacja powoli kończy ogłaszanie zestawień na grudniową galę.

Organizacja KSW ogłosiła kolejną, dziesiątą już walkę na galę XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w hali PreZero Arena w Gliwicach. Tym razem największa polska organizacja przygotowała dla nas ekscytujące starcie pomiędzy reprezentantkami płci pięknej.

Emilia Czerwińska (2-1) skrzyżuje rękawice z Natalią Baczyńską-Krawiec (7-3). Starcie zostało zakontraktowane w kategorii muszej.

Emilia Czerwińska w swojej karierze stoczyła trzy zawodowe pojedynki w MMA – wszystkie dla organizacji KSW. W swoim debiucie w 2021 roku podczas KSW 63 wygrała przez techniczny nokaut z Weroniką Eszer. W drugim jej pojedynku również odniosła zwycięstwo, tym razem nad Sarą Luzar Smajić. W ostatniej walce dobra passa 33-latki została przerwana. Podczas KSW 80, które odbyło się marcu tego roku, przegrała jednogłośną decyzją z Yasmin Guimaraes.

Natalia Baczyńska-Krawiec w zawodowym MMA startuje od 2016 roku. Po nieudanym debiucie i porażce z Katarzyną Biegajło na gali Ladies Fight Night 4, wygrała swoich pięć kolejnych walk, czym zapracowała sobie na kontrakt z KSW. Dla największej polskiej organizacji stoczyła dotychczas 3 walki. W dwóch pierwszych pojedynkach przegrywała. W debiucie z Sarą Luzar Smajić i następnie z Karoliną Owczarz. 28-latka w ostatniej walce wróciła na ścieżkę zwycięstw i podczas lutowej gali KSW 79 pokonała Petrę Castkovą.

Przeczytaj też: Wojciech Kazieczko zmierzy się z Michałem Dominem podczas XTB KSW 89

Źródło: KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.