Łukasz Jurkowski
Zdj. KSW

„Definitywy koniec tematu…” – Jurkowski o występach w MMA

Łukasz Jurkowski w mediach społecznościowych szeroko odniósł się do plotek o jego statusie.

Łukasza Jurkowskiego śmiało można określać za legendę polskiego MMA. Jest też Hall of Famerem organizacji KSW. Po karierze zawodniczej stał się komentatorem. Prowadzi również program „Ninja Warrior” i jest spikerem na Legii Warszawa.

Na brak zadań i nudę zatem na pewno nie narzeka, choć co jakiś czas wracają spekulacje o jego możliwym występie w freak fightach. Zwłaszcza po tym, jak ostatnio wrócił do treningów.

„Juras” postanowił definitywnie odnieść się do tego tematu i go zamknąć w mediach społecznościowych.

– W związku z dużą ilością pytań, dyskusji i plotek czuję się w obowiązku napisać ten post. Nie ma i nigdy nie będzie tematu mojej walki w MMA. Czy to w KSW czy w sugerowanych najczęściej frikach. Pożegnałem się definitywne ze sportami walki w wymiarze zawodowym na Stadionie Narodowym. Po 25 latach tej wspaniałej przygody – podkreśla.
Jak podkreślił – powrót do treningów wynika z czystej chęci powrotu do dobrej formy.
– Nawiązując do wywiadu u Artura Przybysza, w którym mówię, że walizka kasy i idę do frików jest ironią i żartem. Mało tego. Następnego dnia dostałem potencjalną propozycję walki za 1,5 miliona złotych. Pieniądze, których nie mam i które zmieniają życie. Ogromne pieniądze. Odmówiłem. Dlaczego? Ponieważ wierzę, że w tych parszywych dla społeczeństwa czasach, degrengolady wartości, upadku moralności i wszechobecnego intelektualnego ścieku mogę pozostać KIMŚ dla kogo takie cechy jak CHARAKTER i ZASADY pozostają nie do kupienia. Nie mógłbym spojrzeć potem w lustro i do końca życia żyje ze świadomością, że jestem zwykłą sprzedajną prostytutką – kontynuuje.
I podkreśla, że jeżeli kiedyś zarobi takie pieniądze, to w zgodzie z jego zasadami.
– Definitywny koniec tematu. Pozwolę sobie również nie komentować dalej sprawy. Kamień na wieko tego tematu – dodaje.

Zobacz cały post

Przeczytaj też: Łukasz „Juras” Jurkowski pierwszym zawodnikiem w Hall of Fame KSW!

Kategorie
NEWSPolska

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.