Beneil Dariush
Zdjęcie: UFC

„Muszę sobie to wszystko poukładać” – Dariush waha się nad kolejnym krokiem

Beneil Dariush dawno nie był w takiej sytuacji.

„Benny” jest na fali porażek. Najpierw w czerwcu przegrał z Charlesem Oliveirą, a potem na początku grudnia musiał uznać wyższość Armana Tsarukyana.

Szczególnie ta druga porażka była dla niego bolesna – Arman potrzebował nieco ponad minuty, by rozbić rywala.

W najnowszym wywiadzie dla „Submission Radio” 34-latek przyznał, iż nie wie na razie, co dalej zrobi. Możliwe, że to oznacza dłuższą przerwę Dariusha.

– Mój cel to bycie najlepszym. Pamiętam, że przy poprzednim potknięciu, kilku przegranych z rzędu, spędziłem sporo czasu na modlitwie i tego typu sprawach. Dziś jestem w podobnym miejscu – zdradził Dariush.

– Próbuję ułożyć sobie to, czy mam iść dalej, czy już skończyłem. Nie chcę być zawodnikiem takim sobie, nie chcę być zawodnikiem pierwszej dziesiątki rankingu. Próbuję być najlepszym zawodnikiem na świecie. Chcę być najlepszy i nie zamierzam zadowolić się niczym mniejszym. Muszę sobie to wszystko poukładać. Wrócę do modlitw i zobaczymy jaką drogę wskaże mi Pan – dodał.

 

Ostatnia wygrana dla Dariusha… to pojedynek z października 2022 roku, gdy na pełnym dystansie okazał się lepszy od Mateusza Gamrota.

Przeczytaj też: UFC Austin: Tsarukyan potrzebował nieco ponad minuty! Rozbił Dariusha (Wyniki + Bonusy)

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.