KSW

Gdzie oglądać KSW 90? Transmisja TV i Online

W sobotę, 20 stycznia 2024 roku w hali Torwar w Warszawie odbędzie się gala KSW 90. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00. Na gali zaplanowano m.in. pojedynki takie jak Arkadiusz Wrzosek (3-0) – Ivan Vitasovic (12-5-1) czy Bartosz Fabiński (16-5) – Laid Zerhouni (11-8). Niniejszy artykuł zawiera istotne informacje dotyczące tego, gdzie dostępna jest transmisja tv i online – sprawdź już teraz gdzie oglądać KSW na żywo w internecie.

KSW 90 – gdzie obejrzeć?

Transmisję z KSW 90 udostępnia platforma streamingowa Viaplay. W krajach, w któryn platforma ta nie jest dostępna, transmisję oferuje oficjalny serwis KSW TV.

KSW 90 transmisja za darmo

Transmisja z KSW 90 nie jest dostępna za darmo.

KSW 90 transmisja na platformie Viaplay

Aby cieszyć się transmisją z KSW na żywo, konieczna jest rejestracja konta na platformie streamingowej Viaplay oraz opłacenie subskrypcji. Pakiet “Total” w Viaplay oferowany jest w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności na rok, a także w standardowej cenie 55 zł na miesiąc w opcji miesięcznej.

Transmisje na żywo w Viaplay można oglądać na różnorodnych urządzeniach, w tym na komputerach, telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL), smartfonach, tabletach (Android, iOS), konsolach do gier (Playstation 4, 5, Xbox One) oraz urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield).

Oferta LIVE na galę KSW 90

Dla tych, którzy interesują się zakładami sportowymi, bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjną ofertę. Fortuna oferuje nowym klientom pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł, w tym 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 zł. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy założyć konto w Fortunie, korzystając z linku poniżej.

» Odbierz bonus i typuj KSW na eFortuna.pl

Kiedy gala KSW 90?

KSW 90 odbędzie się w sobotę 20 stycznia o godzinie 19:00.

Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja KSW 90 będzie dostępna na platformie Viaplay oraz w KSW TV (w krajach gdzie nie jest dostępne Viaplay).

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.