Adrian Bartosiński
Zdj. KSW

„Jest dosyć ciekawym zawodnikiem” – Bartosiński o możliwym przeciwniku

Adrian Bartosiński przyznaje, że jedna z opcji na następnego oponenta szczególnie go intryguje.

Bartosiński w grudniu obronił mistrzostwo wagi półśredniej w starciu z Salahdinem Parnassem. Ciężko powiedzieć, by ta walka porwała publiczność i widzów. Ale liczą się fakty, a są takie, iż „Bartos” poradził sobie z podwójnym mistrzem. I tym samym nadal ma zero porażek w rekordzie.

Co dalej? Adrian celuje w innego zawodnika, który ostatnio miał tytuł mistrzowski… lecz nie w KSW. Mowa mianowicie o Cezarym Oleksiejczyku. Panowie zresztą jakiś czas temu mieli pewne zgrzyty w mediach społecznościowych.

– Chciałbym trzy walki zrobić, ale sądzę, że tak jak będzie zaplanowane, to niestety znowu zrobię tylko dwie – powiedział Bartosiński w rozmowie dla „Fightsportu” – Mogłoby się ruszyć coś fajnego w tej kategorii. Może fajne transfery byłyby.

Bartosiński nie ukrywa, że ciekawą dla niego opcją pod względem medialnym i sportowym jest starcie ze wspomnianym Oleksiejczukiem.

– Oleksiejczuk ma podobno przyjść do KSW. To by było coś niezłego, bo myślę, że on jakby zrobił jedną walkę i by wygrał, to można byłoby dać mu… Przyspieszyć mu tę walkę o pas. Myślę, że ta walka byłaby fajna, tym bardziej że Czarek ma pas FEN-u i na tę chwilę nie ma nikogo ciekawego w 77 – dodał.

Przeczytaj też: KSW aktualizuje rankingi po gali w Torwarze

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.