CAVEMMA

Gdzie oglądać CAVEMMA 4? Transmisja PPV i online za darmo

Już 1 marca w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się emocjonująca gala CAVEMMA 4: Blood Circle, na której wystąpią zawodnicy znani z UFC, Bellatora, KSW i wielu innych organizacji. Walka wieczoru to starcie między Maciejem „Spartanem” Różańskim a Cleitonem „Predatorem” Pereira da Silva. Gdzie obejrzeć CAVEMMA 4? Szczegóły poniżej.

CAVEMMA 4 – gdzie obejrzeć?

CAVEMMA 4 w Polsce, a także w Ukrainie, Rumunii, Kazachstanie i w kilku innych krajach można oglądać wyłącznie na platformie internetowej MEGOGO.

CAVEMMA 4 – transmisja za darmo

Transmisja CAVEMMA 4 nie jest dostępna za darmo. Jednakże, nowi klienci MEGOGO mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji, dzięki której uzyskają dostęp do subskrypcji za jedyne 1 zł na 7 dni (wypróbuj MEGOGO za 1 zł przez 7 dni).

CAVEMMA 4 – transmisja w MEGOGO

MEGOGO oferuje różne pakiety subskrypcyjne, które pozwalają na dostosowanie oferty do własnych potrzeb (zarówno w pakiecie optymalnym, jak i maksymalnym, nowi klienci mogą korzystać z 7 dni darmowego dostępu):

  • W ramach pakietu Optymalnego, za cenę 29,99 zł miesięcznie, użytkownicy otrzymują dostęp do transmisji CAVEMMA 4, 106 kanałów telewizyjnych, w tym kanały premium takie jak TVN24, Disney Channel, Ale kino+, Kino Polska.
  • Pakiet Maksymalny, kosztujący 39,99 zł miesięcznie, rozszerza ofertę o dodatkowe kanały premium, takie jak CBS Europa, Sundance, Canal+Sport5, teleTOON+, BBC Earth.

Platforma MEGOGO umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach, komputerach oraz przez aplikacje na smart TV.

» Oglądaj CAVEMMA na żywo online

Kategorie
CAVEMMANEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.