KSW

Gdzie oglądać KSW 91? Transmisja TV i Online

Przed nami KSW 91, zaplanowane na sobotę 17 lutego w Home Credit Arena w Libercu. W programie gali znajduje się wiele atrakcyjnych pojedynków, w tym starcie Valeriu Mircea – Leo Brichta w walce wieczoru oraz pojedynek Dominik Humburger – Albert Odzimkowski. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji KSW 91.

KSW 91 – gdzie obejrzeć?

KSW 91 można oglądać na platformie streamingowej Viaplay. W krajach, w których platforma ta nie jest dostępna, transmisję oferuje oficjalny serwis KSW TV.

KSW 91 transmisja za darmo

Transmisja z KSW 91 nie jest dostępna za darmo.

KSW 91 transmisja na platformie Viaplay

Aby obejrzeć KSW na żywo, konieczne jest założenie konta na platformie streamingowej Viaplay. Dla nowych użytkowników Viaplay przygotowało atrakcyjną ofertę, gdzie pakiet “Total” jest dostępny w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności za rok z góry lub w cenie 55 zł w subskrypcji miesięcznej. Platforma ta umożliwia oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputery, telewizory inteligentne, smartfony, tablety oraz konsole do gier.

KSW 91 transmisja na platformie KSW TV

Dla fanów, którzy nie mają możliwości skorzystania z Viaplay (w przypadku przebywania w kraju, w którym platforma nie jest dostępna), istnieje alternatywna platforma – KSW TV. Ten serwis internetowy oferuje transmisje PPV za cenę 40 złotych.

Oferta LIVE na galę KSW 91

Dla tych, którzy chcą postawić zakłady na walki odbywające się podczas KSW 91, bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę. Fortuna oferuje nowym klientom pakiet powitalny o wartości 330 zł, co obejmuje bonusy zarówno za rejestrację, pierwszy depozyt, jak i zakłady bez ryzyka.

» Odbierz bonus i typuj KSW na eFortuna.pl

Kiedy gala KSW 91?

KSW 91 odbędzie się w sobotę 17 lutego o godzinie 19:00.

Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja KSW 91 będzie dostępna na platformie Viaplay oraz w KSW TV (w krajach gdzie nie jest dostępne Viaplay).

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.