KSW

Gdzie oglądać KSW Epic? Transmisja Online, PPV, Za Darmo

Już dziś, Arena Gliwice stanie się areną jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie sportów walki – gali KSW Epic. Tego wieczoru, uwagę widzów przykują starcia takich zawodników jak Mamed Khalidov i Tomasz Adamek w walce wieczoru, a także Phil De Fries kontra Josh Barnett w walce „Open Grappling”. Ponadto, odbędzie się turniej mistrzowski w kategorii półciężkiej. Sprawdzamy, gdzie będzie można obejrzeć transmisję KSW Epic.

Gdzie oglądać KSW Epic?

Transmisja KSW Epic będzie dostępna na oficjalnej stronie KSWEpic.tv oraz na platformie Canal+online.

Transmisja KSW Epic
Postaw zakład za 10 zł i odbierz kod PPV Odbierz kod PPV za 10 zł
Transmisja online + dostęp do Canal+ Oglądaj transmisję KSW Epic

KSW Epic transmisja za darmo

Choć żaden legalny serwis streamingowy nie oferuje transmisji bez opłat, istnieje wyjątkowa możliwość odebrania kodu PPV! Bukmacher Fortuna, będący oficjalnym partnerem KSW, proponuje specjalną promocję. Utworzenie konta i postawienie zakładu za minimum 10 złotych uprawnia do otrzymania kodu PPV, który można wykorzystać na platformie kswepic.tv.

» Odbierz bonus i typuj KSW na eFortuna.pl

KSW Epic transmisja Canal+online

Platforma Canal+online przygotowała dla swoich użytkowników dwa specjalne pakiety. Pierwszy z nich, „CANAL+ SERIALE I FILMY Z XTB KSW EPIC”, oferuje nie tylko dostęp live do gali, ale również możliwość oglądania powtórki oraz dostęp do szerokiej gamy seriali i filmów. Drugi pakiet, „CANAL+ Z XTB KSW EPIC”, rozszerza ofertę o dostęp do treści VOD oraz kanałów i sportu na żywo. Oba pakiety są oferowane w subskrypcji miesięcznej, z możliwością anulowania w dowolnym momencie.

» Oglądaj KSW Epic na żywo online

KSW Epic transmisja KSW Epic TV

KSW Epic TV na sobotnią galę oferuje pakiety „Premium” i „Basic”. Pakiet „Premium” zapewnia transmisję online w jakości Full HD (1080p), dostęp do gali VOD przez 168 godzin, w cenie 45,99 zł. Pakiet „Basic” oferuje transmisję w jakości HD (720p) oraz dostęp VOD przez 48 godzin za 40,99 zł. Stream można uruchomić na stronie internetowej oraz przez aplikację KSW EPIC PLAYER.

Kiedy gala KSW Epic?

KSW Epic odbędzie się w sobotę 24 lutego o godzinie 19:00.

Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja KSW Epic będzie dostępna na platformie Canal+online oraz KSW Epic TV.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.