KSW

Gdzie oglądać KSW 92? Transmisja TV i Online

W sobotę, 16 marca, o godzinie 19:00, fanów sportów walki czeka wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie KSW 92. Gala odbędzie się w Arenie Gorzów w Gorzowie Wielkopolskim a w walce wieczoru zobaczymy Jakuba Wikłacza z Zuriko Jojuą, a w co-main evencie pojedynek Piotra Kuberskiego z Michałem Materlą. Gdzie obejrzeć KSW 92? Sprawdź już teraz.

KSW 92 – gdzie obejrzeć?

Transmisję z KSW 92 w Polsce udostępni wyłącznie platforma streamingowa Viaplay. Galę w serwisie Viaplay będzie można śledzić nie tylko w Polsce, ale też w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Litwie, Łotwie oraz Estonii. Mieszkańcy pozostałych krajów mogą korzystać z transmisji oferowanej przez platformę KSW TV.

KSW 92 – transmisja za darmo

KSW 92 nie będzie udostępniane za darmo.

KSW 92 – transmisja w Viaplay

Aby obejrzeć KSW na Viaplay niezbędne jest założenie konta i wykupienie dostępu. Pakiet “Total” w serwisie oferowany jest w cenie promocyjnej 44 zł miesięcznie przy płatności na rok, bądź w cenie standardowej 55 zł za miesięczny dostęp. Platforma umożliwia oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach, w tym na komputerach, smart TV, smartfonach, tabletach oraz konsolach do gier.

KSW 92 – oferta LIVE od Fortuny

Za pośrednictwem platformy bukmacherskiej Fortuna, dostępna jest opcja obstawiania zakładów na walki KSW 92. Nowi klienci mogą skorzystać z pakietu powitalnego o wartości 330 zł, w skład którego wchodzą bonusy za rejestrację, pierwszy depozyt oraz zakłady bez ryzyka. Szczegóły oferty na podanej poniżej stronie.

» Odbierz kod do Viaplay za 10 złotych!

Kiedy gala KSW 92?

KSW 92 odbędzie się w sobotę 16 marca o godzinie 19:00.

Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja KSW 92 będzie dostępna na platformie Viaplay oraz w KSW TV (w krajach gdzie nie jest dostępne Viaplay).

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.