nikkimeel / Shutterstock.com

UFC Fight Night 239 gdzie oglądać? Transmisja za darmo (Tybura – Tuivasa)

UFC Fight Night 239, które odbędzie się w nocy z soboty 16.03 na niedzielę 17.03, z pewnością przyciągnie przed ekrany telewizorów i innych urządzeń wielu fanów z Polski. Walką wieczoru tej gali będzie starcie Marcina Tybury z Tai Tuivasą. Sprawdź już teraz gdzie obejrzeć transmisję gali UFC Fight Night 239 w tym walki Tybura – Tuivasa.

UFC Fight Night 239 (Tybura – Tuivasa) – gdzie oglądać?

Transmisja TV z gali UFC Fight Night 239 oraz z pojedynku pomiędzy Marcinem Tyburą a Tai Tuivasą będzie dostępna na kanale Polsat Sport. Dostęp do transmisji online oferują bezpłatne serwisy streamingowe – Fortuna TV, STS TV i Betclic TV, jak również płatna platforma Polsat Box Go.

UFC Fight Night 239 (Tybura – Tuivasa) – transmisja za darmo

Bezpłatną transmisję z UFC Fight Night 239 zapewniają serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV. Warunkiem korzystania z tej oferty jest posiadanie aktywnego konta w wymienionych serwisach, z dokonaną wpłatą pierwszego depozytu oraz złożenie zakładu bukmacherskiego. Dla nowo zarejestrowanych użytkowników przygotowano atrakcyjne pakiety powitalne, które umożliwiają dostęp do bezpłatnych transmisji oraz dodatkowe benefity – szczegóły:

  • FORTUNA TV » oferuje możliwość oglądania UFC za darmo przy pakiecie powitalnym o wartości 330 złotych;
  • STS TV » zapewnia transmisję UFC bez opłat oraz bonus startowy w wysokości 1660 złotych;
  • Betclic TV » umożliwia darmową transmisję UFC z zakładem bez ryzyka na start o wartości 200 złotych.

Dostęp do transmisji UFC w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Betclic TV jest możliwy zarówno przez strony internetowe, jak i aplikacje mobilne dostępne na systemy Android i iOS.

UFC Fight Night 239 (Tybura – Tuivasa) – transmisja w Polsat Box Go

Dla zainteresowanych oglądaniem UFC Fight Night 239 w najwyższej jakości, serwis Polsat Box Go oferuje specjalny pakiet „Polsat Box Go Sport”. Pakiet ten, dostępny jest za 40 złotych i ważny przez 30 dni, umożliwia dostęp do kanałów Polsat Sport. Platforma Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji nie tylko na stronie internetowej, ale i w dedykowanych aplikacjach na różnorodne urządzenia, co pozwala na elastyczne dostosowanie do indywidualnych preferencji użytkownika.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Betclic TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywoUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.