Fame MMA
Fot. Fame MMA

Canal+ idzie za ciosem. Tym razem współpraca z Fame MMA!

Fame MMA w poniedziałek przekazało ciekawe ogłoszenie odnośnie kolejnej gali.

Już od najbliższej gali, która odbędzie się 6 maja, wszystkie walki będą transmitowane wyłącznie przez platformę streamingową Canal+ online. To zmiana, która umożliwi kibicom oglądanie ulubionych starć na dowolnym urządzeniu – od telewizorów przez komputery aż po smartfony.

Canal+ nie tylko ułatwi dostęp do emocjonujących walk, ale również poszerzy swoją ofertę o ekskluzywne treści VOD. Obejmują one zarówno najnowsze gale FAME MMA, jak i bogaty katalog filmów i seriali, co czyni subskrypcję jeszcze bardziej atrakcyjną.

Nowe opcje subskrypcji – większa dostępność dla fanów

Canal+ online wprowadza również nowe opcje subskrypcji.

Od 6 maja możliwy będzie zakup dostępu do najnowszej gali FAME 21 za jedyne 49 zł. Dla tych, którzy preferują dłuższe zobowiązania, dostępna będzie również subskrypcja miesięczna w cenie 39 zł.

Dodatkowo, użytkownicy obecnie subskrybujący famemma.tv będą mieli możliwość wykorzystania swoich istniejących danych logowania na platformie Canal+ online. Umożliwi to płynne przełączanie się między różnorodnymi treściami, zwiększając komfort użytkowania.

Subskrypcję można anulować w każdej chwili, co zapewnia pełną kontrolę i elastyczność dla subskrybentów.

Fame MMA potwierdziło również, że pozostałe treści, tj. konferencje itd. nadal będą udostępniane na ich kanale na YouTube.

Przeczytaj też: Fame 20: Wyniki gali

Kategorie
FAME MMAHeader 2 - prawy

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.