Fot. Fame MMA

FAME 21: Pretendent – Mnóstwo nowych twarzy. Nowe wieści o karcie walk

Organizacja Fame MMA w poniedziałek odkryła kolejne karty dotyczące majowej gali.

Federacja FAME, lider w organizacji freak-fightów w Europie, zapowiedziała kartę pełną zaskakujących pojedynków i debiutów.

Najważniejsze starcia gali FAME 21: Pretendent

Tomasz Adamek, znany z niezłomnej woli walki, tym razem stanie do boju z Patrykiem Bandurskim. Ten pojedynek zapowiada się jako kluczowe starcie wieczoru, gdzie doświadczenie zmierzy się z młodzieńczą pasją.

W co-main evencie gali, kibice będą świadkami rewanżu na zasadach K1 między Pawłem Tyburskim, znanym jako „Księżniczka”, a Michałem Pasternakiem. Dodatkowo, emocje z pewnością dostarczy pojedynek Piotra Szeligi z „Gregiem”, ulubieńcem społeczności Twittera, gdzie mimo znacznej różnicy wagowej, obaj zawodnicy zmierzą się w formule MMA.

Kolejną atrakcją będzie występ Kasjusza Życińskiego, który ponownie spróbuje swoich sił w klatce FAME, tym razem przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu.

Debiuty i odkupienie na FAME 21

Szansę na odkupienie po ostatnich porażkach otrzyma również „Takefun”, popularny streamer, którego przeciwnik zostanie ogłoszony wkrótce. To spotkanie ma za zadanie oczarować publiczność, która z niecierpliwością czeka na jego kolejny występ.

Poza tym, na liście walk znajdują się też debiuty Klaudii Syguły i Ewy Piątkowskiej, które z pewnością wzbogacą kartę walk swoją energią i determinacją.

Federacja FAME nie zapomina o zapewnieniu kibicom zarówno sportowych, jak i emocjonujących wrażeń. Dlatego też organizatorzy starają się skomponować rozpiskę tak, aby zadowolić różnorodne oczekiwania swojej widowni. Zobaczymy łącznie aż dziesięć nowych twarzy!

Przeczytaj też: Canal+ idzie za ciosem. Tym razem współpraca z Fame MMA!

Kategorie
FAME MMANEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.