KSW

Gdzie oglądać KSW 93? Transmisja TV i Online

W sobotni wieczór, 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00, fani sztuk walki skupią swoją uwagę na Adidas Arenie w Paryżu, gdzie odbędzie się gala KSW 93. Wydarzenie to zapowiada się bardzo interesując – w klatce zobaczymy takich zawodników jak Salahdine Parnasse i Valeriu Mircea (walka wieczoru), a także Marian Ziółkowski kontra Wilson Varela (co-event). Gdzie obejrzeć transmisję KSW 93? Szczegóły poniżej..

KSW 93 – gdzie obejrzeć?

Transmisja KSW 93 będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay (serwis udostępnia swoją ofertę na Polskę, Norwegię, Szwecję, Danię, Finlandię, Islandię, Wielką Brytanię, Holandię, Estonię, Litwę i Łotwę), W pozostałych miejscach transmisja oferowana będzie przez KSW TV.

KSW 93 – transmisja za darmo

Niestety, dostęp do transmisji z gali KSW 93 nie jest możliwy bez opłaty.

KSW 93 – transmisja w Viaplay

Aby obejrzeć KSW 93 na żywo, konieczne jest założenie konta na platformie streamingowej Viaplay oraz wykupienie subskrypcji. Pakiet “Total” jest oferowany w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie przy płatności za rok z góry, lub można zdecydować się na standardową cenę 55 zł za miesiąc.

Opcja ta umożliwia dostęp do transmisji na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputery, telewizory, smartfony, tablety oraz konsole do gier, co pozwala na wygodne śledzenie gali na dowolnie wybranym urządzeniu.

KSW 93 – oferta LIVE od Fortuny

Dla tych, którzy nie tylko chcą śledzić transmisję gali, ale również chcą spróbować swoich sił w typowaniu wyników, bukmacher Fortuna przygotował atrakcyjny pakiet powitalny o łącznej wartości 330 zł. Oferta ta obejmuje bonus za rejestrację i pierwszy depozyt, a także zakłady bez ryzyka, które można wykorzystać na obstawianie zakładów na walki odbywające się podczas KSW 93.

» Odbierz kod do Viaplay za 10 złotych!

Kiedy gala KSW 93?

KSW 93 odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godzinie 19:00.

Gdzie obejrzeć transmisję?

Transmisja KSW 93 będzie dostępna na platformie Viaplay oraz w KSW TV (w krajach gdzie nie jest dostępne Viaplay).

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.