Hill vs Rountree
Fot. UFC

Hill nie zwleka. Wystąpi na gali UFC 303

Jamahall Hill po brutalnym nokaucie od Alexa Pereiry ma już ustaloną kolejną walkę.

Hill zawalczy już na czerwcowej gali UFC. Po niedawnej przegranej, były mistrz kategorii półciężkiej stawia czoła nowemu wyzwaniu. Już 29 czerwca, podczas gali UFC 303 w Las Vegas, zmierzy się z Khalilem Rountree Jr., który jest obecnie w świetnej formie.

Przegrana z Alexem Pereirą zaledwie tydzień temu nie zatrzymała Jamahala Hilla. Pomimo upadku na trzecie miejsce w rankingu wagi półciężkiej UFC, Hill szybko podnosi się, pokazując niezłomny duch walki.

Jego przeciwnik, Khalil Rountree Jr., również ma za sobą serię zwycięstw, co czyni nadchodzące starcie wyjątkowo obiecującym.

Rountree, który od ośmiu lat walczy w oktagonie UFC, ma na swoim koncie serię pięciu zwycięstw, w tym cztery przez nokaut. Jego ostatnia walka zakończyła się imponującym zwycięstwem nad Anthonym Smithem w grudniu zeszłego roku. Ten rekord i styl walki Rountree czynią go niebezpiecznym rywalem dla każdego wagi półciężkiej.

Oczekuje się, że zbliżająca się walka będzie klasyczną konfrontacją dwóch kickbokserów, gdzie obaj preferują stanie w szranki na stojąco niż walkę w parterze. Rountree może liczyć na swoją szybkość i moc uderzeń, ale Hill ma przewagę w postaci większego zasięgu i wyższej aktywności w ringu.

Przeczytaj też: „Jesteś zwierzakiem” – Gaethje oddaje szacunek Holloway’owi

 

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.