Dustin Poirier
Fot. Instagram/ Dustin Poirier

„Wracam do pracy” – Poirier zapowiada kolejną walkę?

Dustin Poirier zaintrygował fanów jednym z najnowszych wpisów.

Dustin Poirier sygnalizuje gotowość do powrotu na ring z kolejnym emocjonującym wyzwaniem. Jego ostatnie wypowiedzi i aktywności w mediach społecznościowych rozpaliły spekulacje na temat potencjalnego starcia z Islamem Makhachevem.

„The Diamond” to zawodnik z imponującym dorobkiem i doświadczeniem w największej organizacji MMA na świecie. Jego ostatnia walka, która odbyła się w marcu, zakończyła się efektownym zwycięstwem nad Benoitem Saint-Denisem. Wówczas Poirier udowodnił swoją dominację, kończąc pojedynek w drugiej rundzie.

Od tamtego czasu, „Diament” nie raz wspominał o swojej chęci zmierzenia się z najlepszymi, co wyraził przez zaczepki skierowane w stronę mistrza wagi lekkiej – Islama Makhacheva. Poirier sugerował nawet możliwe ramy czasowe dla ich starcia, co jednoznacznie świadczy o jego determinacji i pragnieniu powrotu do walk o mistrzowski pas.

Ostatnie działania Poiriera w mediach społecznościowych wywołały falę spekulacji na temat jego kolejnej walki. Wpis, w którym stwierdza „Wracam do pracy” jest interpretowany jako zapowiedź zbliżającej się konfrontacji. Choć oficjalne potwierdzenie walki z Makhachevem jeszcze nie nastąpiło, wiadomość ta jest elektryzująca dla fanów MMA. Wielu z nich z niecierpliwością oczekuje na oficjalne ogłoszenie, licząc na spektakularne starcie dwóch wybitnych zawodników.

Przeczytaj też: Joe Rogan: Whittaker będzie prawdziwym testem dla Chimaeva

Kategorie
NEWSUFC

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.