Adesanya vs du Plessis
Zdj. Twitter/UFC Europe

„Ktoś chce dostać kolejny wp*erdol” – du Plessis zaczepia Adesanyę

Dricus du Plessis odniósł się do oficjalnego ogłoszenia jego walki z Israelem Adesanyą.

Nadchodzące starcie na UFC 305 w Australii zapowiada się na wyjątkowo elektryzujące.

W bezpośrednim przekazie za pośrednictwem Instagrama, Du Plessis nie owijał w bawełnę. Napisał: „Wygląda na to, że ktoś chce dostać kolejny wp*erdol w Australii”. Jego słowa nie były tylko pustym wyzwaniem, ale zapowiedzią niezwykle emocjonującego pojedynku. Ma odbyć się 18 sierpnia na UFC 305 w Perth.

W ostatnich dniach, zarówno media, jak i fani zastanawiali się nad brakiem komentarza ze strony Adesanyi. To tylko podsycało atmosferę oczekiwania. Ogłoszenie walki przez organizację UFC na specjalnej konferencji prasowej wzmocniło przekonanie, że nadchodzi jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie MMA.

Zarówno Dricus du Plessis, jak i Israel Adesanya są uznawani za wybitnych zawodników. Jednak ich nadchodzące starcie na UFC 305 nabiera dodatkowego wymiaru. Du Plessis, nazywając siebie „Królem Afryki”, nie tylko rzuca wyzwanie Adesanyi, ale również stawia na szali swoją reputację i dumę. Te słowa, „rozumiem cię, też nie chciałbym się bić z Królem Afryki na jego ziemi”, podkreślają psychologiczną grę, jaką Du Plessis prowadzi przed walką. A warto podkreślić, że między Panami iskrzy od dawna.

Przeczytaj też: „Wracam do pracy” – Poirier zapowiada kolejną walkę?

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.