Kacper Formela
Fot. KSW

Oficjalnie: Kacper Formela w KSW!

Głośny transfer na polskim podwórku MMA.

Kacper Formela, znany fanom jako były mistrz FEN, zasilił szeregi organizacji KSW.

Przez ostatnie miesiące trwały intensywne dyskusje na temat przyszłości Formeli. Sam zawodnik nie ukrywał, że jego marzeniem jest rywalizacja na najwyższym poziomie. Wybór padł na KSW, co jest potwierdzeniem ambitnych planów Formeli na przyszłość.

„Polish Machida”, jak bywa określany za swój wyjątkowy styl walki, dołączy do kategorii piórkowej. Na chwilę obecną organizacja nie ujawniła jeszcze szczegółów kontraktu ani daty debiutanckiego pojedynku. Istnieje jednak możliwość, że Formela zaprezentuje się kibicom już na majowej gali KSW, organizowanej w pobliżu jego miejsca zamieszkania.

Czego oczekiwać po przejściu do KSW?

Przejście Kacpra Formeli do KSW to nie tylko kolejny krok w jego karierze, ale także szansa na udowodnienie swojej wartości na jeszcze większej arenie. Wśród fanów i ekspertów panuje zgodna opinia, że Formela ma wszystko, czego potrzeba, by skutecznie rywalizować z najlepszymi. Jego dotychczasowe osiągnięcia i styl walki budzą podziw i respect, a przyszłe pojedynki z pewnością przyciągną uwagę szerszej publiczności.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalne ogłoszenie daty debiutu Formeli w KSW.

Przeczytaj też: KSW 93 typy, zakłady i kursy | Parnasse – Mircea

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.