KSW

Gdzie oglądać KSW 95? Transmisja TV i Online

W piątek, 7 czerwca 2024 roku, o godzinie 19:00 w Hali Urania w Olsztynie odbędzie się emocjonująca gala KSW 95. W walce wieczoru zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz, walcząc o pas mistrzowski w kategorii do 61.2 kg. Dodatkowo, w ramach co-main eventu, wystąpią Phil De Fries i Augusto Sakai w pojedynku o tytuł w kategorii do 120.2 kg. W sumie zaplanowano dziewięć walk. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji tego wydarzenia – gdzie oglądać zarówno w TV, jak i online oraz czy istnieje możliwość darmowego dostępu.

KSW 95: gdzie oglądać?

Transmisję gali KSW 95 będzie można śledzić na platformie streamingowej Viaplay (transmisja dostępna w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, Litwie i Łotwie), a także na KSW TV (w krajach, gdzie Viaplay nie jest dostępne). Ponadto, dostępna jest promocja, dzięki której można otrzymać kod do Viaplay już za 10 złotych!

Postaw 10 zł i odbierz kod Odbierz kod do Viaplay za 10 zł

KSW 95: transmisja za darmo

Transmisja gali KSW 95 nie jest dostępna za darmo.

KSW 95: transmisja w Viaplay

Aby oglądać transmisję gali KSW na platformie streamingowej Viaplay, należy założyć konto i opłacić subskrypcję. Viaplay oferuje pakiet “Total” w promocyjnej cenie 44 zł / miesiąc (przy płatności na rok) lub w cenie 55 zł / miesiąc (w miesięcznej subskrypcji).

Transmisję KSW w Viaplay można oglądać na komputerach, telewizorach smart tv, smartfonach i tabletach, konsolach do gier i urządzeniach do streamingu. Ponadto, Viaplay umożliwia oglądanie transmisji na jednym koncie klienta jednocześnie na dwóch urządzeniach, co pozwala udostępnić je drugiej osobie.

» Odbierz kod do Viaplay za 10 złotych!

KSW 95: transmisja w KSW TV

KSW TV to platforma streamingowa, na której można oglądać transmisję z gali. Należy jednak pamiętać, że serwis ten jest dostępny wyłącznie w krajach, w których nie działa platforma Viaplay. KSW TV jest dostępne jako strona internetowa, z której można korzystać na komputerze, a także na wybranych smartfonach i tabletach.

Kategorie
NEWSTransmisje MMA na żywo

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.