
Ariane Lipski zmierzy się z Molly McCann na czerwcowej gali UFC!
Kilka dni temu Ariel Helwani poinformował jakoby walka ta miała być dopracowywana na czerwcową galę, jednak teraz sama Lipski pochwaliła się tym na instagramie, co można uznać za oficjalną informację.
https://www.instagram.com/p/BwpPRydnGR5/
Ariane Lipski (11-4) podpisała kontrakt z UFC jesienią, a na debiut czekała do stycznia. „The Violence Queen” po trzech rundach musiała uznać wyższość Joanne Calderwood na gali UFC on ESPN+ 1.
Molly McCann (8-2) ma na koncie dwie walki w UFC. Rok temu, w maju przegrała w debiucie z Gillian Robertson przez poddanie. Z kolei miesiąc temu po decyzji sędziów pokonała Priscilę Cachoeirę. Wcześniej walczyła między innymi w Cage Warriors.
- AktualnościRuchała – Gomis: gdzie oglądać? Transmisja za darmo z gali UFC Fight Night 258
Damian Nowak / 6 września 2025, 17:01
- AktualnościRandy Couture w szpitalu po poważnym wypadku samochodowym podczas treningu
Damian Nowak / 17 lipca 2025, 13:01
- UFC„Chcę, aby do walki doszło szybko” – Dvalishvili wskazał termin kolejnej walki i potencjalnego rywala
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 12:25
- UFCBrzeski poznał kolejnego rywala w UFC. Walka już w lipcu
Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 15:37
- UFCAdesanya niedługo wróci do klatki? To może być dla niego kluczowa walka
Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 21:21
- UFCTybura: Nie patrzę bardzo wstecz
Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 12:28