Efektowni i efektywni w KSW
źródło: KSW

Materla: 18 maja do klatki wejdzie najlepsza wersja Michała Materli

Na KSW 49 dojdzie do rewanżu pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem. Stawką w tym pojedynku będzie wakujący pas wagi średniej.

Przypomnijmy, że pierwsze starcie w kilkadziesiąt sekund przegrał Polak, tym samym Scott bardzo udanie przywitał się z KSW. Jednak teraz, według Michała, role mają się odwrócić.

Jestem teraz gotowy na rewanż z Anglikiem, ponieważ w przeszłości miałem już sytuacje, gdy musiałem wrócić do klatki i coś udowodnić. Tym razem będziemy bić się o pas, więc presja będzie jeszcze większa. Zrobiłem jednak bardzo dużo, by być gotowym na to starcie, a czasu mamy jeszcze dość, by upewnić się, że 18 maja do klatki wejdzie najlepsza wersja Michała Materli.

-powiedział Mateuszowi Borkowi podczas KSW 48 (via polsatsport.pl).

Na pewno nie będę mógł iść na przełamanie, czyli tak, jak lubię najbardziej. Nie zaszarżuję na niego, tylko postaram się jakoś go oszukać.

Faworytem dla wielu jest w tym starciu Scott, jak do tego odnosi się Materla?

Wcale się nie dziwię, ponieważ pierwszy pojedynek przegrałem z kretesem, jednak jeszcze bardziej motywuje mnie przed rewanżem. Kiedyś powiedziałem już, że może mi zabraknąć techniki, kondycji, ale nigdy nie zabraknie mi charakteru.

Cały wywiad do obejrzenia tutaj.

Gala KSW 49 odbędzie się 18 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie.

 

 

Kategorie
KSWPolska

Dodaj komentarz

Powiązane