Marcin Wójcik wraca
Zdjęcie: Sport Onet

Bahati chce pojedynku z Marcinem Wójcikiem na KSW 50

Podczas gali KSW 49 włodarze KSW ogłosili jubileuszową galę KSW 50. Wydarzenie odbędzie się 14 września w Londynie. Nie brakuje chętnych do karty walk. Kolejnym zawodnikiem zgłaszającym swoją kandydaturę jest Yannick Bahati, który wyraża chęci walki z Wójcikiem.

Marcin Wójcik pochwalił się na swoim instagramie ukończeniem kursu trenera personalnego. Zaśmiał się, że doszły go słuchy o dobrych płacach dla trenerów personalnych w KSW.

Polak oświadczył także, że szybko powróci do wagi półciężkiej. Jeden z obserwujących Wójcika oznaczył w komentarzu Yannicka Bahati. Anglik wyraził chęci walki z Polakiem, zaproponował także Chrisa Fieldsa. Uważa, że może pokonać obu zawodników. „Black Mamba” jest zdecydowany na walkę na gali KSW 50 w Londynie.

Źródło: Instagram – Marcin Wójcik

Marcin Wójcik zaliczył pojedynek w wadze średniej podczas KSW 45, wówczas pokonał go Scott Askham. Kolejną porażkę odniósł w marcu bieżącego roku podczas Cage Warriors 102. Polak musiał uznać wyższość Modestasa Bukauskasa. Wójcik poza jeszcze jedną porażką, z Tomaszem Narkunem w 2017 roku, od 2014 roku wygrał 9 walk. Pokonał takich zawodników jak Hatef Moeil, Marcin Łazarz czy Michał Oleksiejczuk.

Bahati swój debiut w federacji KSW zaliczył w 2018 roku. Na gali KSW 43 pokonał go Damian Janikowski. Ostatni pojedynek stoczył w maju bieżącego roku, na gali Bellatro Birmingham. Walka zakończyła się wygraną Anglika nad Amirem Dadovicem.

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane